Навчання без обмежень в 2018 році! Logos безлім Детальніше

Мотивація Білла Гейтса: як стати успішним програмістом в Україні

Мотивація, успішність, продуктивність – ми чуємо ці слова мало не щоденно, зустрічаємо їх у стрічці фейсбуку та статтях ресурсів, на які підписані. Зараз модно бути завантаженим роботою, тасками. Галузь IT є першою в Україні за популярністю серед намірів працевлаштування у молоді, майже кожен малий та середній бізнес має IT-відділ – адже все зараз в онлайні. За статистикою, 80% бізнесу в Україні функціонують онлайн або online-only. До чого ми навели всі ці факти і чому просто не сказали, що програміст – одна з найперспективніших професій в країні, ще й з вагомими шансами за платню в доларах? Тому що аргументів, аби стати програмістом, забагато для статті блогу, і будь-який з них достатньо переконливий навіть окремо від інших. А, насправді, поговорити ми сьогодні хочемо не лише про програмування.

Якщо ставиш перед собою мету досягти певної вершини, найрезультативніший спосіб мотивації, – орієнтуватись на кращих з кращих. Ви напевне ж бачили статті з щорічними списками книжок до прочитання від Білла Гейтса, історії його успіху, скільки годин на день він працює або працював на початку кар’єри, як починає свій день… А чи знаєте ви, що:

  • Батьки дозволяли Біллові не відвідувати уроки алгебри, щоб хлопчик міг зосередитись на програмуванні
  • Школа відсторонила Білла від усіх шкільних комп’ютерів за хакерство, але звернулась до нього ж із проханням написати програму для планування розкладу занять (він, до речі, підлаштував свій розклад у цій програмі так, щоб потрапляти на уроки разом з цікавими йому дівчатами)
  • Перші 5 років у Microsoft особисто перевіряв кожний рядок коду
  • Анонсував свою першу мову програмування і Windows тоді, коли їх насправді ще не існувало
  • Якось у Білла кинули пиріжок на вулиці на знак протесту проти корпоративного зла
  • Після 40 років Гейтс роздав половину своїх статків і продовжує займатись благодійністю.

Деякі з цих фактів можуть здатись дивними чи смішними, але суть дуже проста – не зупинятись ні перед чим і завжди знати свою мету. Ми могли б написати статтю про успішного випускника Гарварду, який старанно вивчав програмування і володіє успішною компанією N у Силіконовій Долині, але правда у тому, що найкращий шлях – це поєднання нестандартного мислення і старанного навчання. IT-академія Logos у Львові готова допомогти з обома пунктами гармонійного шляху до мети. Логос пропонує широкий спектр курсів з програмування, а нестандартності мислення вас навчать наші професіонали-викладачі – це практики з роками успішного досвіду на теренах українського IT.

970-x-250 copy copy