Як вивчити джава за півроку?

Однією із найпоширеніших мов програмування – є Java. Її створили ще 1991 року. За даними статистиків сьогодні цією мовою працює більше, як 3 мільярди різних приладів. Джава використовується для сервісних додатків, зокрема і в «Google +», для веб-додатків і електронної комерції, для трейдингових додатків та вбудованих систем.
Навчання в цій сфері стало дуже поширеним серед молоді. Зазвичай початковий рівень новенькі отримують за рік. Але бажаного результату можна досягнути та за коротший термін. То ж як вивчити Java за півроку?

Таку мову можна спробувати освоювати самостійно чи йти на відповідні курси програмування. Усі необхідні матеріали для вивчення теорії ви зможете знайти в інтернет-мережі. Вони є в текстовому форматі, ілюстраціях чи відео. Такі уроки є платні та безкоштовні – в залежності від сайту. Радять також переглядати паперову літературу, зокрема найпопулярнішими є книги «Досконалий код» С. Макконела і «Філософія Java» Б. Еккеля.
Хочеш стати Java розробником?
Всю теорію маєте паралельно підкріплювати практикою. Тільки так ви досягнете успіху. Існують додатки й сайти з такими завданнями, що допоможуть крок за кроком освоїти мову Java. Серед них найвідоміший – JavaRush. Практикуватися радять якомога більше. Деякі коди ви маєте виводити вже автоматично. Якщо вам щось не вдається, а поруч немає досвідченого вчителя, скористайтесь допомогою різних форумів.

Альтернативою до самостійного навчання стануть курси. Вони є майже у кожному великому місті. Так, у Львові популярними є курси від Logos IT Academy. Там ви зможете за 6 місяців стати професіоналом у сфері Java розробки. По закінченню навчання ви отримаєте рівень джуніора. А після курсу ви зможете втілити власний проект на безкоштовній двотижневій практиці. Курси Java Academy дають вам не лише сертифікат за умови успішного завершення навчання, а й перспективу можливості працевлаштування одразу по їх закінченню.

Також варто пам'ятати, що IT – це сфера, що безупинно розвивається. І ви маєте встигати слідкувати за всіма її змінами та інноваціями. Якщо айтішник не практикуватиметься хоч 1-2 місяці, то йому потім доведеться наздоганяти своїх колег. Тому зосередьте свою увагу на найновіших джерелах та підручниках. Навіть, якщо ви освоїте джава пам'ятайте, що немає меж для досконалості. Використовуйте будь-яку можливість для професійного розвитку: вебінари, онлайн-курси, тренінги чи конференції.
Радять також розпланувати своє навчання. Тобто ставити собі певні дедлайни. Таку функцію на курсах за вас зроблять їх організатори. А з навчальним курсом ви зможете ознайомитись ще перед його початком.

Практику можна здобувати паралельно з теорією: вже в час навчання влаштовуючись на стажування в IT-фірму чи працюючи самостійно фрілансером. Так ви пам'ятатимете, що здатися не маєте права: вам потрібно виконати це завдання і знайти його рішення якнайшвидше та якнайефективніше. Це стане для вас неабиякою мотивацією та поштовхом до розвитку.

І наостанок, багато програмістів стверджують, що ціллю для новеньких має бути не мова, бо вона стане для вас лиш засобом для досягнення великих здобутків.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу