Головна > Новини > Курси для майбутніх java-розробників: що важливо знати перед початком навчання

5 міфів про програмістів

Представників будь-якої спеціальності завжди об’єднують певні риси. Програмісти не виняток. Однак у випадку спеціалістів із світу ІТ існує дуже багато невиправданих та помилкових упереджень. Так, побутує така думка, що всі програмісти інтроверти-відлюдники, їх не цікавить нічого, окрім комп’ютера, а спілкуються лише через інтернет. Тож у цій статті поговоримо про міфи стосовно ітшників та звідки усі ці уявлення про професію беруться.

Програмісти можуть полагодити комп’ютер по телефону

Мабуть, кожен програміст стикався з тим, що йому неодноразово телефонували друзі/родичі/знайомі і просили «щось зробити з компом, який чомусь не працює». Звісно, допомагати це добре. Але коли випадок безнадійний, або в тебе банально немає на це часу, або ти просто не знаєш як полагодити (бо писати програми і комп’ютери ремонтувати – це різні речі), то у відповідь обов’язково почуєш: «Ну і що ти за програміст, якщо навіть комп’ютер зремонтувати не можеш?»

Тому будьте готові до того, як тільки увійдете в сферу ІТ, такі дзвінки стануть нормою. І звертатись звісно будуть не для того, щоб запросити у кіно чи на каву. Порада одна – навчіться говорити «НІ!»

Програмісти багато грають у комп’ютерні ігри

Насправді ні. Точніше не більше, аніж «не програмісти». Причина банальна: комп’ютера їм вистачає і на роботі. Тому в позаробочий час більшість воліє проводити час з друзями та рідними, а не у віртуальному світі. І яким би розчаруванням для початківців це не було, але бути програмістом (навіть якщо пишеш код для комп’ютерних ігор) ще не означає, що робота це гра. Програмування – це серйозна і дуже відповідальна робота. А хто ж з нас не любить «позависати» у віртуальному світі?

Для програміста не важливий побут

Багато людей вважають, що програмістам для щасливого життя достатньо комп’ютера з доступом в інтернет, зручного крісла, ліжка і холодильника з їжею. Вони неодружені, а на робочому столі вічний хаос. Цей міф пішов із голівудських фільмів про геніїв-комп’ютерщиків. Насправді ж, програмісти звичайні люди і потреби у них різні. Комусь дійсно вистачає інтернету та запасу їжі. Для декого сім’я на першому місці. А дехто педантично звихнений на чистоті.

Програміст – не жіноча професія

Це стовідсоткова неправда. У сучасному світі хороших спеціалістів у світі ІТ серед жінок не менше, аніж серед чоловіків. Цей міф також пішов зі світу геймерів. Оскільки раніше вважали, що програмістами стають люди, які добре грають у комп’ютерні ігри, то відповідно жінок до цієї категорії не відносили. Проте зараз ситуація кардинально змінилась і жінки у сфері ІТ посідають дуже важливе місце, не рідко стають ключовими людьми на проекті. Зрештою, ІТ – це не лише написання коду.

Усі програмісти диваки

Для більшості світ ІТ є дуже загадковим, а відтак і люди з цієї сфери здаються космічими. Зазвичай, програмісти вважають свою роботу хобі, а тому не соромляться про неї говорити та думати в позаробочий час. Хороший програміст повинен «горіти» своїм проектом, тільки так буде результат. І це зовсім не дивакуватість, це чому вони ходять на роботу із задоволенням.

Хочеш приєднатись до світу ІТ? Записуйся на курси програмування в ІТ-академію LOGOS в місті Львів і міфи будуть складати про тебе:)

ОНЛАЙН ЗАПИС

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv