Головна > Новини > Куди поступити на програміста?

Куди поступити на програміста?

Програміст – одна з найпопулярніших професій серед українських випускників. Спеціалізацій для програмістів є багато, як і вакансій. Наприклад, в Японії програмування планують ввести як обов’язковий предмет ще із початкових класів. Тому багато учнів, що прагнуть працювати в технічній сфері чи мати творчу професію, обирають саме цей напрямок.

То для учнів програмування з чого почати? Задля освоєння цієї професії вам потрібно, перш за все, опанувати мови програмування. Їх можна вивчати самостійно або ж на курсах. І подальшому також буде вимагатися високий рівень знання англійської мови, на якій базується вся термінологія.

Серед вступників найпопулярнішими вишами з факультетами програмування для початківців є Донецький національний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Луцький національний технічний університет, Національний університет “Львівська політехніка”, Одеський національний політехнічний університет, Чернівецький національний університет ім. Федьковича та багато інших. Всі вони мають державну та платну форми навчання.

У цих університетах та інститутах є різні спрямування та факультети, що готують спеціалістів в галузі програмування.

Тепер вибір залишається за абітурієнтом. Головне пам’ятати, що самоосвіта для будь-якого українського вишу ніколи не буде зайвою.

Також можете скористатися численними курсами. Наприклад, для програмування курси у Львові пропонує Logos IT Academy. Тут ви зможете обрати собі напрям та відповідно тривалість навчання. В будь-якому разі, воно буде набагато швидшим та насиченішим, ніж чотирьох річне навчання в університеті. Для вас підібрано спеціалістів в IT-сфері, а всі матеріали пропонують у доступному вигляді. Курси в Logos IT Academy гарантують вам також сертифікат та рівень (для початківців – джуніор) за умови успішного закінчення курсу, навчання не легке та це того варте!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv