Основи програмування
Пройшовши даний міні курс, ти отримаєш базові навики в розробці на Java та ознайомишся з процесом навчання в Logos IT Academy.

ІНТЕНСИВНИЙ ПРАКТИЧНИЙ КУРС ДЛЯ НОВАЧКІВ

Отримай безкоштовну консультацію щодо курсу та вступні уроки
Розпочнемо вступ до Java!
Цікавий контент від Logos IT Academy
Залиште заявку
Залиште заявку на онлайн навчання
Залиште заявку на стаціонарне навчання
Приєднатися до онлайн навчання
Приєднатися до стаціонарного навчання
Забронюй місце в групі та стартуй!
Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Подобається програмування мовою Java, але ти ще до кінця не розібрався, що це таке і чи дійсно це – твоє? Тепер в тебе є шанс!
Наш безкоштовний міні-курс «Основи програмування» дасть тобі базові навики в розробці на мові Java та ознайомить з процесом навчання в Logos Java Academy. Записуйся на безкоштовні вступні курси Java!

Безкоштовний курс Java створений для того, щоб студенти, обираючи школу програмування у Львові, мали можливість познайомитись ближче з академією та її викладачами.

Протягом курсу ти дізнаєшся:

  • чому Java – найбільш поширена мова програмування у світі і які її перспективи?
  • як працює система «клієнт-сервіс»;
  • яким функціоналом володіє Java, а що їй зовсім не притаманно;
  • що таке середовище Eclipse, як воно працює і які бувають середовища?
  • з якими проблемами стикаються розробники Java та за допомогою чого вирішують їх?
  • Як стати успішним розробником?

Ти також напишеш свою першу програму мовою Java, виправиш всі помилки та доведеш свій проект до досконалості, що допоможе тобі сформувати бачення та розуміння чи варто далі розвиватися в ІТ сфері?

Важливою перевагою нашого безкоштовного курсу для новачків в ІТ «Основи програмування» є стратегія комплексного ознайомлення з Java майбутнього розробника, який в змозі з нуля написати веб сервіс чи десктопну програму, та розуміється на всіх нюансах цієї мови програмування.

Під час навчання на курсі викладач Logos IT Academy Яромир Яремко – senior Java Developer – даватиме численні практичні поради, які стануть тобі у нагоді під час роботи в ІТ компанії на позиції Junior Java Developer.

Ми відповідаємо за якість наших курсів на 100%! Навчайся з Logos IT Academy і будь впевненим за своє майбутнє в ІТ! Залишай заявку на безкоштовну консультацію та отримуй півроку безкоштовної підтримки по закінченню курсу!

Made on
Tilda