Основи програмування на Java, перший крок до вивчення мови!

Програмування на сьогодні є однією із найперспективніших сфер. Знання і вміння у цій сфері відкривають широкі можливості. Звичайно хочеться скоріше почати програмувати. Проте спочатку потрібно визначитися, яке завдання Ви хочете вирішити, яка мета.

Звичайно хочеться скоріше почати програмувати. Проте спочатку потрібно визначитися, яке завдання Ви хочете вирішити, яка мета. Програмування – це перш за все практика – просто читання книг і перегляд роликів нічого не дасть, якщо Ви не будете практикуватися. Ціль може звучати, наприклад: "хочу зробити свій сайт в інтернеті", "хочу написати гру", "хочу розробити базу даних для обліку особистих фінансів".

Зрозуміли що хочете запрограмувати? Далі вже простіше, адже сьогодні є можливість обирати різні мови програмування, які підходять найкраще для того чи іншого проекту.
Java – саме та мова, яка не втрачає популярності вже багато років і за прогнозами аналітиків ще довго не втратить.

Часто ті, хто задається запитанням "з чого почати вчити програмування", обирають саме основи Джава і надалі рухаються в тому напрямку.

Саме із знань основ програмування та алгоритмізації і починається програмування. Тільки маючи хороші фахові знання із основ програмування, Ви полегшите собі завдання у вивчення будь-якої мови програмування.

Безкоштовний навчальний курс "Основи програмування" в Logos IT Academy– це якісний та кваліфікований підхід до підготовки хороших спеціалістів у сфері програмування, які при подальшому навчанні зможуть знайти хорошу роботу у сфері ІТ.

Даний курс є абсолютно безкоштовним і підходить для людей, які не мали попереднього досвіду у програмуванні!
Головний акцент ставиться саме на практичні навички, тому кожен слухач курсу окрім необхідної теорії розпочинає безпосередньо програмувати – самостійно створює цикли, масиви та алгоритми для вирішення конкретних завдань.

Спробуй сам!

Відбір на курс здійснюється на конкурсній основі.

Кількість місць в групах обмежена.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Заповнити заявку з контактними даними за цим посиланням.
2. Написати в заявці мотиваційний лист від 500 до 1000 слів, в якому розповісти: – що вас спонукало до навчання на курсі? – як ви плануєте використати отримані на курсі знання?

Після отримання заявки, менеджер з Вами зв'яжеться і запропонує графіки для навчання і повідомить всю необхідну інформацію.

Приєднуйся до дружньої сім'ї Logos IT Academy!
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda