Основи програмування на Java, перший крок до вивчення мови!
Програмування на сьогодні є однією із найперспективніших сфер. Знання і вміння у цій сфері відкривають широкі можливості. Звичайно хочеться скоріше почати програмувати. Проте спочатку потрібно визначитися, яке завдання Ви хочете вирішити, яка мета.

Програмування на сьогодні є однією із найперспективніших сфер. Знання і вміння у цій сфері відкривають широкі можливості.

Звичайно хочеться скоріше почати програмувати. Проте спочатку потрібно визначитися, яке завдання Ви хочете вирішити, яка мета. Програмування – це перш за все практика – просто читання книг і перегляд роликів нічого не дасть, якщо Ви не будете практикуватися. Ціль може звучати, наприклад: "хочу зробити свій сайт в інтернеті", "хочу написати гру", "хочу розробити базу даних для обліку особистих фінансів".

Зрозуміли що хочете запрограмувати? Далі вже простіше, адже сьогодні є можливість обирати різні мови програмування, які підходять найкраще для того чи іншого проекту.
Java – саме та мова, яка не втрачає популярності вже багато років і за прогнозами аналітиків ще довго не втратить.

Часто ті, хто задається запитанням "з чого почати вчити програмування", обирають саме основи Джава і надалі рухаються в тому напрямку.

Саме із знань основ програмування та алгоритмізації і починається програмування. Тільки маючи хороші фахові знання із основ програмування, Ви полегшите собі завдання у вивчення будь-якої мови програмування.

Безкоштовний навчальний курс "Основи програмування" в Logos IT Academy– це якісний та кваліфікований підхід до підготовки хороших спеціалістів у сфері програмування, які при подальшому навчанні зможуть знайти хорошу роботу у сфері ІТ.

Даний курс є абсолютно безкоштовним і підходить для людей, які не мали попереднього досвіду у програмуванні!
Головний акцент ставиться саме на практичні навички, тому кожен слухач курсу окрім необхідної теорії розпочинає безпосередньо програмувати – самостійно створює цикли, масиви та алгоритми для вирішення конкретних завдань.

Спробуй сам!

Відбір на курс здійснюється на конкурсній основі.

Кількість місць в групах обмежена.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Заповнити заявку з контактними даними за цим посиланням.
2. Написати в заявці мотиваційний лист від 500 до 1000 слів, в якому розповісти: – що вас спонукало до навчання на курсі? – як ви плануєте використати отримані на курсі знання?

Після отримання заявки, менеджер з Вами зв'яжеться і запропонує графіки для навчання і повідомить всю необхідну інформацію.

Приєднуйся до дружньої сім'ї Logos IT Academy!
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda