Головна > Новини > Питання на співбесіді в ІТ

Питання на співбесіді в ІТ

Якщо ви вже освоїли одну з професій в сфері інформаційних технологій і нарешті зважились використати свої знання для роботи, то ми пропонуємо вам кілька порад щодо співбесіди.

Перш за все, будьте обізнані в діяльності компанії, куди влаштовуєтесь на роботу. Прочитайте про напрями їх діяльності, партнерів, перегляньте фото з офісу чи корпоративного дозвілля, якщо такі є на сайті. Будьте впевнені в своїх силах – не дарма ж стільки часу і ресурсів ви використали на вивчення мови програмування чи веб-дизайну!

На співбесіді з вами, скоріш за все, говоритиме HR фірми. Вам можуть дати до виконання кілька тестів, або творче завдання для вирішення якоїсь проблеми.

Спочатку вам поставлять стандартні питання (усно, або у вигляді анкети), а потім вже спеціалізовані, що стосуватимуться майбутньої посади:

В свою чергу поставте роботодавцю теж кілька запитань. Наприклад, щодо зарплати, які ваші обов’язки на цій посаді, про випробувальний термін чи стажування, кар’єрний ріст, офісні умови, графік роботи та обідні перерви.

Зазвичай співбесіда триває не довше 30-40 хвилин. Також не забудьте звернути увагу на свій зовнішній вигляд. Ви маєте бути охайними та привітними. Найбільшими помилками в мові жестів на співбесіді вважається – уникання зорового контакту, схрещені руки на грудях, погана постава, непевний потиск руки та відсутність посмішки.

Якщо ви ще лиш на дорозі до професії в ІТ, пропонуємо вам піти на курси в Logos IT Academy. Там є навчальні програми за різними спрямуваннями та різної тривалості: курси програмування java, тестування, HR, web-програмування та курс SEO та web-маркетингу. Всі матеріали тут є доступними, а приміщення для занять світлі та привітні. Комп’ютерна Академія Логос гарантує вам професійних викладачів та ефективне навчання, опісля якого ви отримаєте сертифікат про досягнутий рівень.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv