Безкоштовна серiя вiдеоурокiв «Як побудувати успішну кар'єру Java Developer в компанії або на фрілансі»
Close
Безкоштовна серiя вiдеоурокiв «Як побудувати успішну кар'єру Java Developer в компанії або на фрілансі»
Close
Як побудувати кар'єру Java розробника
з медичною освітою
КЕЙС СТУДЕНТА
В'ячеслав випускник курсу Java Developer. Ми запам'ятали його рішучість змінити своє життя. Вибір стояв між інтернатурою або курсами по програмуванню в якому вiн нічого не розумів.
Ми вдячні за його вибір і тепер В'ячеслав працює в компанії Java розробником.
Logos:
В'ячеслав, привіт! Як оцінюєш зміни після проходження курсу?
В'ячеслав:
Мені подобається. Я щаслива людина
Logos:
Чому вибрав Java?
В'ячеслав:
Я розумів, що це одна з найбільш затребуваних професій нашого часу. З кожним роком гаджетів стає все більше. Але у мене було багато сумнівів. Чи вийде у людини без досвіду стати розробником, адже я нічого не знав про сферу IT і до останнього моменту не вірив у свої сили. Тепер, я практикуючий розробник і це найбільше що мені міг дати курс Java Developer.

Logos:
Що сподобалося на курсі?
В'ячеслав:
Відносини, комунікація i зворотний зв'язок. Між мною і викладачем не було стіни, я міг підійти, звернутися на ти, дізнатися як у нього справи, тобто на курсі створюється дружня атмосфера в якій хочеться вчитися — це дуже важливо, особливо в сфері IT. Також можу виділити зворотний зв'язок. Я міг написати викладачу о першій годині ночі (бувало й таке) і отримати відповідь.
Logos:
Які можеш дати поради початківцям?
В'ячеслав:
Запитуйте. Підходьте і дізнавайтеся деталi, вам завжди дадуть відповідь.

Спочатку я боявся просити про допомогу. Був момент, коли я 2 дня мучився з один завданням і не міг його виконати. Я підійшов до викладача і він вирішив це за 2 секунди. Я переживав, що в групі є хлопці, у яких вже є досвід і не хотів здаватися гірше ніж вони. Буває моменти коли ти чогось не розумієш або думаєш, що не вийде, але якщо у вас є бажання і натиск — не втрачайте час, йдіть на навчання.
Made on
Tilda