Головна > Новини > Який напрям обрати: рейтинг мов програмування

Який напрям обрати: рейтинг мов програмування

Усі початківці у світі ІТ стикаються з вибором мови програмування . Як же обрати потрібний напрям та куди в першу чергу спрямовувати свої зусилля?

Професіонали рекомендують для початку спробувати хоча б якусь мову програмування, прочитати необхідну літературу, переглянути вебінари чи відвідати безкоштовні курси.

Записатись на безкоштовні курси

Але є ще один нюанс, на який можна орієнтуватись при виборі мови програмування - затребуваність на ринку. Визначити такий рейтинг можна на основі оцінки популярності на GitHub та активності обговорень на Stack Overflow.

JAVA - лідер ринку

Так, за даними рейтингу від DOU беззаперечним лідером серед мов програмування залишається Java. Вона займає 23% ринку. Зверніть увагу, що така тенденція зберігається уже впродовж кількох останніх років. У 2018 році експерти прогнозують подальше зростання популярності JAVA.

Рейтинг мов програмування

Стрімкий ріст популярності в 2017 році досягла мова програмування JavaScript. Зараз вона на другому місці - 16%. Також JavaScript визнано однією із найбільш простих мов для освоєння. І якщо ще кілька років тому мовою для написання першої програми більшість програмістів називали Pascal/Delphi чи Basic, то зараз збільшується кількість людей, які написали свою першу програму на JavaScript.

Замикає трійку лідерів мова програмування С#, яка лише в цьому році за популярністю поступилась JavaScript.

Дальше йдуть PHP (13%), Python (7%), Ruby (4.5%), Swift та Objective-C. І на десятому місці Scala (1.5 %).

Також при виборі мови програмування для навчання варто орієнтуватись і на кількість вакансій, тобто затребуваність спеціалістів. Тут в лідерах залишаються JAVA, С#, JavaScript, Python.

Отже, у вас вже є кілька відправних точок для вибору напряму у навчанні. Вам залишається тільки записатись на курси в LOGOS IT ACADEMY, де ви отримаєте усі необхідні ресурси для опанування обраної мови програмування.

Записатись на курси

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv