5 переваг Java курсів в
Івано-Франківську

В Івано-Франківську не одна компанія запропонує тобі «дуже швидко і без клопоту стати програмістом», при чому навіть без практики і з мінімальною кількістю домашніх завдань.
В Івано-Франківську ні одна компанія не запропонує тобі «дуже швидко і без клопоту стати програмістом», при чому навіть без практики і з мінімальною кількістю домашніх завдань. Якщо ти натрапив на таку компанію – тікай як найдалі! Не вір безкоштовному сиру і не шукай легких шляхів.

Безперечно, фах програміста потребує максимального працелюбства, і тому доведеться щодня виконувати домашні завдання, багато практикуватися і викладатися на максимум.
Перевага 1. Наші ІТ курси тривають 6 місяців
Цього часу вистачить для того, щоб стати Java junior розробником та влаштуватися в молоду ІТ компанію, аби набути досвіду і перетворитися на справжнього фахівця Senior. Там вже твій кар'єрний шлях складеться якнайкраще, якщо будеш готовий працювати і практикуватися щодня.

За 6 місяців на курсі ти опануєш теорію, пройдеш і розберешся в усіх актуальных темах Java, набудеш практичних навичок, працюючи в scrum команді зі scrum майстром, збереш найкраще портфоліо, напишеш резюме та матимеш нашу підтримку і супровід в твій перший ІТ фах.
Перевага 2. Практика – запорука фаховості
Якісні курси містять не лише лекції, а й практичні заняття. Більш того, з теорії має бути все тільки найнеобхідніше. Весь інший час – практика, практика і ще раз практика, якої має бути не менше ніж 80% від всього курсу.
Перевага 3. Викладач – фахівець, який
практикує Java від 5 років
Твій викладач курсу Java повинен мати неабияку кваліфікацію, щоб навчати програмуванню. Сюди входить і диплом програміста та портфоліо, і стаж не менше ніж 5 років, і робота не лише з національним, а й із закордонним замовником, і розробка складного ПО, і вміння доступно викласти складну інформацію, і, звісно, вміння підтримувати дисципліну та вправно слідкувати за виконанням домашніх завдань.

Він має ретельно перевіряти кожне завдання та розбирати кожну твою помилку. Його головна задача – бути залученим в процес викладання, а мета – дати тобі досконалі знання. Всі інші викладачі не варті твоїх грошей і часу.
Перевага 4. Обов'язкові заняття із Soft skills
Якщо ти не знаєш, що таке scrum і протягом курсу так і не дізнаєшся – не йди на такий курс. Адже понад 85% світових ІТ компаній працюють на основі методик scrum, яка передбачає тісну роботу над замовленням ПО в команді на чолі із scrum майстром.

Робота у форматі scrum є основою твоїх занять із soft skills на курсі. Це сукупність умінь та навичок працювати і взаємодіяти в команді з різними людьми, без яких ти не затримаєшся в жодній престижній ІТ компанії, якщо ти не плануєш все життя працювати на фрілансі. В більшості випадків тобі потрібен буде досвід роботи в злагодженій команді ІТ компанії, отже, ти маєш «вписатися» в колектив, що і гарантує тобі вивчення та наслідування soft skills.
Перевага 5. Команда курсу має подбати про твоє працевлаштування
Обов'язково з'ясуй, чи співпрацює компанія, яка пропонує курс, з рекрутинговим агентством чи якимись ІТ компаніями, куди має змогу направляти своїх студентів після навчання. Якщо ця програма відсутня, такий курс, швидше за все, чергова схема для викачування грошей із «зелених» клієнтів, які мріють стати програмістами.
Наш Java курс в Івано-Франківську повністю відповідає всім вище названим критеріям. Це онлайн-навчання тривалістю 6 місяців, де тобі не доведеться ходити на лекції, залишати основну роботу, забувати про дітей тощо.

Крім цього, онлайн курс дешевший і вигідніший. Ти платиш виключно за сам курс, тобто за час, витрачений на тебе викладачем, і все, та ще й отримаєш запис відео, за яке заплатив. Тобто весь обсяг знань залишиться з тобою назавжди.

Тож не відкладай своє рішення навчатися на Java розробника у нас та поспішай зареєструватися на якісний 6-місячний курс Java в Івано-Франківську, поки твої потенційні колеги не прочитали цей текст і не випередили тебе, опанувавши цікавий та високооплачуваний фах в ІТ.
Відгуки наших студентів про курс
Java Developer в Франківську
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda