Java Developer
ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ КУРСУ
Дізнайся що говорять про академію випускники Logos Java Academy
Реєструйся на безкоштовне пробне заняття курсу Java розробник
Залиште заявку
Залиште заявку на онлайн навчання
Залиште заявку на стаціонарне навчання
Приєднатися до онлайн навчання
Приєднатися до стаціонарного навчання
Кейси і відгуки студентів курсу Java Developer
Показати більше
Реєструйся на безкоштовний урок. Кількість місць обмежена
Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Бажаєш стати Java розробником та круто заробляти в будь-якій країні світу?
Курси Java Developer – найшвидший спосіб увійти до ІТ менш стресово та швидко. На пробному безкоштовному уроці Java ти на 100% зрозумієш, з чого почати кар'єру в ІТ та отримаєш готовий покроковий план досягнення мети як стати Java розробником. А також отримаєш доступ в спільноту з безкоштовними подіями від Logos IT Academy і безкоштовні вступні уроки, щоб не гаяти час і стартувати вже зараз!

А далі – просто крокуй цим планом, реєструйся на повний курс Java Developer, навчайся, практикуй, вивчай мову Java на професійному рівні та надихайся історіями успіху наших студентів і випускників курсу Java Developer, які вже сьогодні заробляють в ІТ від $500 до 4000 та працюють в престижних ІТ компаніях в Україні та за кордоном.

Перевагами нашого курсу java є комплексна програма, якої достатньо для отримання професії Java розробника. Також в курси Java Львів включені тренінги по софт скілах, по методологіях управління проектами, по написанню резюме! Наша ціль максимально якісно підготувати всебічно розвинутого Java розробника. Студентам дуже подобається, що на курсах є додаткові безкоштовні щотижневі консультації, відповідно якщо, щось неполучається завжди можна це обговорити з ментором на консультації! Будемо раді тебе бачити на наших курсах Java! І памятай - Нові дії - нові знання - новий результат!

Made on
Tilda