5 способів як самому навчитися програмувати

Ти ще не визначився, чи потрібен тобі повний курс з програмування? Тоді спробуй навчатися самостійно! Тримай наші 5 порад як почати програмувати самостійно та безкоштовно!
Ти ще не визначився, чи потрібен тобі повний курс з програмування? Тоді спробуй навчатися самостійно! Тримай наші 5 порад як почати програмувати самостійно та безкоштовно!
1. Звільни час для програмування
Скільки часу ти готовий приділяти програмуванню щодня? Якщо ти хочеш стати фахівцем в цьому, будь готовий приділяти цьому від 2 до 5 годин на день. У тебе не вийде одночасно займатися багатьма проектами, якщо ти вирішив вчитися на програміста.

Максимум, що можна залишити в графіку – це основна робота, яка тебе годує. Все інше доведеться прибрати, аби мати результат у навчанні.

Тож добре подумай, чи дійсно ти готовий поступитися своїм часом заради програмування. І якщо так, ласкаво просимо розпочати з безкоштовного відеокурсу в Logos IT Academy, де ти зможеш спробувати самостійно написати код за настановами викладача й виконати додаткові практичні завдання.
2. Вибери свою мову програмування
Найкращої мови програмування не існує. У кожного вона своя. Найпоширеніша мова програмування в світових ІТ компаніях – Java та JavaScript. Але у тебе може бути інша улюблена мова.

Вибір мови залежить від мети, з якою ти хочеш вивчити програмування. Наприклад, якщо ти бажаєш створювати інтернет магазини, веб сервіси, десктопні додатки обирай Java.

А якщо хочеш працювати з візуальною частиною сайтів, інтернет магазинів та інших вебсервісів – вивчай JavaScript на курсі Frontend Developer.
3. Почни з мінімуму
У програмуванні не можна починати з кінця чи з середини. Вивчай все поступово від меншого до більшого, нарощуючи знання. Якщо ти можеш за вихідні опанувати ази тієї ж Java, як Девід Сінськи опанував Python – круто, але не варто поспішати. Пам'ятай, що ти вивчаєш програмування, а не змагаєшся в бігу на швидкість. Добре опанована теорія, відточена практика та досвід тут набагато важливіші за швидкість.
4. Скористайся безкоштовними онлайн курсами
Безкоштовні курси з програмування від Logos IT Academy допоможуть тобі опанувати теорію, написати перший код та отримати корисні поради від викладача, не витрачаючи на це ні копійки власних коштів, а лише кілька годин твого часу.

При цьому свій час ти проведеш з користю та інтересом. А бонусом на цих безкоштовних курсах буде можливість створити власну нескладну програму за інструктажем, який проведуть наші викладачі.

Якщо в подальшому ти вирішиш зареєструватися на повний курс з програмування за тим напрямом, який ти вибереш, то будеш вигідно відрізнятися обізнаністю від інших учасників групи.
5. Зареєструйся на повний курс
Курси з програмування в Logos IT Academy пропонують значно ширшу практичну підготовку порівняно з іншими компаніями, які продають короткі інтенсиви з програмування.

За тиждень чи місяць ніхто не стане програмістом. Потрібен час, щоб вивчити теорію та досконало оволодіти практичними навичками. Тому якщо програмування – це дійсно твоє, запасись терпінням, вільним часом та реєструйся на повний курс в Logos IT Academy! Обирати тобі!

Java Developer →
Frontend Developer →
Спробуй самостійно програмувати вже зараз, щоб зрозуміти, чи готовий ти присвятити життя ІТ. Не відкладай можливість стати високооплачуваним фахівцем та заробляти від $ 500 на початку кар`єри до
$ 3 000-4 000 вже за 3-4 роки!

Навчання починається з самих основ! Переглянь відео!

Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda