7 переваг онлайн навчання програмуванню на Java

У стотілля діджиталізації усе більше людей постійно навчаються та розвиваються. А з появою нового напрямку професійного та кар’єрного зростання, навіть люди 35+ із великим стажем залишають роботу, та опановують нову галузь - програмування.
Кількість часу, яка витрачається на створення досконалого коду не зменшується, а дрібні помилки псують все задоволення від роботи. Звісно ж, кожен хоче програмувати швидше, адже це не тільки можливість більше заробляти, але й показник Вашого рівня на який Ви особисто вийшли вивчаючи програмування Java.

Викладачі Logos IT Academy, що ведуть курси програмування Java Львів наголошують студентам 5 основних правил вдосконалення власних навичок:
І більше про переваги:

Мобільність
Працюйте будь-коли та будь-де, Вам знадобиться лише ноутбук або ПК з Інтернетом.
Економія часу
Не витрачайте час на дорогу в Академію та з неї, а також керуйте інтенсивністю навчання самостійно.
Гейміфікація
Бальна система навчання та приємні бонуси за успіхи у навчанні.
Інтерактивність
Повноцінний ефект присутності, за рахунок постійного зв’язку з ментором та консультацій, доступ до інформації, візуалізація та купа практики.
Підвищення кваліфікації
Світ ІТ оновлюється майже щогодини. Запускаються нові проекти, з’являються нові технології, мови програмування, їх нові версії. Будьте в тренді, завжди розвивайтесь та не втрачайте можливостей отримати нові знання.
Контроль та менторство
Отримайте свого персонального ментора, цілодобову підтримку, бальну систему оцінювання та контроль за виконанням домашнього завдання.
Спробуйте безкоштовні курси java.

Залишайте заявку та почніть навчання вже сьогодні!
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda