Чому англійська мова обов'язкова для Java розробника?

Якщо ти вільно володієш розмовною англійською мовою – це величезний плюс для тебе як для
претендента працювати за кордоном в будь-якій галузі, але не факт, що саме в ІТ.
Тому що тут просто спілкуватися англійською – недостатньо.

Якщо ти вільно володієш розмовною англійською мовою – це величезний плюс для тебе як для претендента працювати за кордоном в будь-якій галузі, але не факт, що саме в ІТ. Тому що тут просто спілкуватися англійською – недостатньо.

Тобі треба знати фахову англійську мову для Java розробника, яка знадобиться для професійної комунікації з командою інших ІТ фахівців.

До фахових компонентів знання англійської в ІТ входять такі:

1. Вміти читати фахові книги англійською
2. Розуміти ІТ документацію англійською
3. Бачити баги та похибки в коді які закоментовані англійською і вміти їх вирішити
4. Вміти дописати і переписати інструкціх і лркументації самостійно
5. Вміння професійно обговорити майбутнє програмне забезпечення з замовником
6. Вміти зрозуміти пораду англійською від кваліфікованих іноземних програмістів
7. Прослуховувати вебінари з інновацій ІТ англійською
Хочеш стати Java розробником?
1. Книги
Всі класні книги з Java програмування написані англійською мовою - класно якщо ви можете читати їх мовою оригіналу. Адже в Україні немає настільки видатних програмістів, які би якісно писали книги з Java розробки українською чи російською, все що в нас є це переклад.

Звісно, книги з програмування – це не Достоєвський чи Шевченко, там не потрібно знати англійську на мегафаховому рівні – достатньо буде і вище середнього рівня, аби читати шматки кодів та елементарне пояснення до них.

Але якщо ти хочеш читати і складну літературу з програмування, і філософію кодингу, щоб бути на дві-три голови вище за інших фахівців на ринку – підвищуй скіли з англійської до максимуму.
2. Документи
Навіть елементарне ТЗ від замовника і договори на роботу – англійською мовою. І тут ти дійсно маєш або ретельно прочитувати і все розуміти, або наймати перекладача чи звертатися в бюро перекладів. Утім, на це не завжди є час.

Та й не гоже якось програмісту нишком ховати папери в рюкзак, аби віддати їх на переклад і затягувати з підписанням договорів тільки через твою мовну некомпетентність. Тому вчи англійську, щоб вміти читати такі документи і не дозволити собі щось важливе там пропустити чи не зрозуміти.


Формування коду

Логіку коду, написаного англійською, звісно, можна зрозуміти в тому випадку, якщо ти теж розумієш фахову англійську і вмієш прочитувати не лише окремі часточки коду, а й розуміти весь код в цілому, що означає кожен елемент і чому він стоїть саме в тому місці, а не деінде ще.


Обговорення ПО з замовником

При комунікації з замовником тобі доведеться говорити фаховою термінологією, яка існує лише англійською мовою і не перекладається.

У випадку, коли замовник геть не розбирається в Java та й створенні ПО загалом – все одно певні термінологічні деталі потрібно проговорити, і, перш за все, самому розуміти, що як називається, чим ці деталі відрізняються і чому вони потрібні замовнику.
Отже, англійська мова – один з основних навиків сучасного Java розробника. Саме тому ми пропонуємо курс ІТ англійської для тебе як майбутнього розробника, який точно знає, що за 2-3 роки стане senior Java Developer, і буде впевнено крокувати по карєрній мапі. Почни вивчати англійську вже зараз! Не відкладай, і за півроку побачиш – результати будуть приємно вражаючими для тебе.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу