Java для чайників: підводні
камені популярних курсів

ІТ індустрія набирає популярності зокрема чи не найбільш відомим напрямом серед юних програмістів є Java програмування, адже можливості даної мови безмежні, а синтаксис не такий вже й складний.
Найшвидшим способом освоєння цієї мови є курси програмування Java – розуміє це чимала кількість бажаючих поринути в світ ІТ. Саме тому курси програмування Java користуються широкою популярністю серед новачків.
Хочеш стати Java розробником?
Курси програмування Java – проблематика вибору
На сьогодні на ринку пропонується безліч різноманітних навчальних програм та курсів. Ви зустрінете пропозиції від шкіл, персональних тренерів, онлайн навчання та вебінарів. Не розгубитись від такого вибору доволі важко. Перший підводний камінь з яким Ви стикнетесь в пошуках навчальних закладів – власна не компетентність. Фактично, хороший маркетолог з легкістю може продати новачку навчальний курс із програмою, яка потопає у воді та не дає жодних необхідних знань.

Щоб не викидати грошей на вітер варто з повною відповідальністю підійти до пошуку навчальних курсів. Якщо у Вас є товариші чи знайомі, які вже тривалий час працюють в ІТ можете попросити їх поради, ймовірно вони мають знайомих серед викладачів Java програмування та допоможуть обрати правильні курси. У випадку, коли такої можливості немає – проведіть власне дослідження. Проаналізуйте пропоновані навчальні програми, перевірте викладацький колектив, поспілкуйтесь із випускниками тих чи інших курсів в соціальних мережах. Таким чином Ви отримаєте більш-менш об'єктивну інформацію на основі якої можна робити висновки.
Курси програмування Java – кому не варто довіряти?
Якщо Вам обіцяють, що протягом двох днів Ви станете програмістом – тікайте від такої людини. Вивчення Java це клопіткий процес, який займає трішки часу. Вас мають насторожити сторінки тих курсів, де прихований викладацький склад. Якщо менторів приховують – ймовірно в них кепська репутація або цілком відсутній досвід. Не довіряйте курсам, які намагаються спекулювати іменами ВУЗів в яких просто орендують приміщення. Ви надієтесь на професійних викладачів із багатолітнім стажем, а отримаєте недосвідчених новачків в приміщенні університету. Нові школи програмування, до них теж варто ставитись з пересторогою. Загалом, варто опиратись на викладацький склад, час на протязі якого існують такі курси Java, відгуки студентів та пункти навчальної програми.
Курси програмування Java – чому саме Logos IT Academy?
В пошуках навчального закладу Ви перекопаєте чимало інформації та рано чи пізно усвідомите, що довіряти можна тільки тим, хто добре робить власну справу. Logos IT Academy протягом тривалого часу веде курси Java Львів. Наші випускники працюють у відомих компаніях та цілком задоволені тим рівнем знань, які отримали в час навчання. Перевага школи Logos над конкурентами полягає у повній відкритості. Ми не приховуємо викладацький склад, навчальні програми, вигляд аудиторій, а навпаки намагаємось бути максимально відкритими до абітурієнтів та студентів Logos IT Academy. Кожен бажаючий має право на безкоштовне заняття, де він може усвідомити чи задоволений він методикою викладання, програмою, умовами навчання. Курси Java Львів від академії Logos проходять на найвищому рівні та залишаються поза конкуренцією на ринку. 0

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу