Навчання в ІТ: стаціонар чи онлайн - що обрати?

За даними DOU, з 2017 року в Україні зарплати ІТ фахівців без досвіду не перевищували 400-500 доларів на місяць. Натомість зарплати senior Java Developer зростали – до 3500 доларів на місяць протягом 2017-2018 рр.
Чому так?

Тому що технічні спеціальності у закладах вищої освіти в Києві випускають майже у 8 разів більше фахівців, ніж потрібно ІТ компаніям.

Що робити, аби знайти своє «місце під сонцем»?

Шанс лише один – підвищити кваліфікацію, пройшовши професійний онлайн-курс Java Developer, протягом якого лише за 6 місяців ти станеш повноцінним кваліфікованим Junior Java Developer, і обійти всіх конкурентів.

Але для початку розберемо всі переваги та недоліки офлайн та онлайн-навчання. Поїхали!

Офлайн навчання. Чого більше: переваг чи недоліків?
Переваги:
Дисципліна та контроль
Ти віддаєш кошти за стаціонар, щоб розклад контролював твою лінь? Чіткий графік, перевірка домашнього завдання, контроль присутності, штрафи за запізнення, залікові роботи стимулюють тебе навчатися регулярно та відвідувати всі заняття.
Спільний брейнштормінг
Чим більше людей у групі, тим більше нової інформації можна почути під час заняття.
Практика
Ти виконуєш завдання, що вимагають від тебе дотримання умов викладача.
Недоліки:
Залежність від часу та місця
Навіщо марнувати мінімум годину часу на дорогу, якщо потрібну інформацію можна отримати онлайн?
Особливості викладача
Яким би цікавим не був курс, але невдалий настрій лектора, його ставлення до тебе, манера проведення занять можуть зіпсувати все враження та знизити твою мотивацію.
Темп засвоєння матеріалу
Не встигаєш за іншими в групі або випереджаєш їх? Погодься. Це реально дратує! Але ти нічого не можеш вдіяти, якщо сидиш в аудиторії з чітким графіком, навчальним планом і нормованими показниками твоєї успішності. Які ти або ніколи не виконаєш, або вже перевиконуєш і просто марнуєш свій час на лекціях.
Концентрація тут і зараз
Офлайн навчання вимагає від тебе повного включення, адже запису занять тобі ніхто не дасть. Окрім того, поставити лектора на паузу теж неможливо, ведення нотаток заважає концентруватися в ході бесіди, а виконання завдань для закріплення теоретичного відкладається, що збільшує ймовірність забування.
Хочеш стати Java розробником?
Онлайн навчання. Супер-сучасний підхід
в прогресивній ІТ освіті
За останні 3 роки онлайн-освіта остаточно захопила молодь, але справжній вибух попереду. Адже в онлайн-курсі ти:
Обираєш зручний час для навчання самостійно
Ти сова та шукаєш, чим себе зайняти вночі? Будь продуктивним – вмикай ІТ лекції. Або, навпаки, ти полюбляєш навчатися рано вранці, тоді вмотивуй себе на ефективний день вирішенням кількох онлайн-завдань протягом 1-2 годин зранку.
Обмінюєшся досвідом в чатах і на форумах
Одним кліком ти долучаєшся до студентів, які дискутують стосовно кейсу, або спільно пишуть код. У будь-який час ти можеш поставити запитання та отримати варіанти відповідей вже за 5 хвилин.
Виконуєш кейси на власному комп'ютері незалежно від групи
Ти отримуєш набір завдань, які маєш вирішити впродовж визначеного періоду часу. Тобі не потрібно спільно працювати з іншими, або використовувати стаціонарний комп'ютер, адже онлайн-курс надає можливість навчатися абсолютно автономно.
Навчаєшся з комфортом
Не вір «розумникам», які кажуть, що треба виходити з зони комфорту скрізь і завжди. Звісно, ставити перед собою виклики варто. Але повністю позбутися сну, харчування, нормального людського відпочинку і добами лише писати код – то весь світ стане не милий, а улюблена справа перетвориться за суцільну відразу.

Навчаючись онлайн, ти маєш змогу вивчати Java в кав'ярні, вдома під ковдрою, на роботі в обідню перерву тощо. До того ж, не потрібно марнувати час в заторах. Зручність в ІТ одразу перетвориться на твою продуктивну зону комфорту, а професія Java Developer з усіма її перспективами – на твій стиль життя.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу