Перші кроки у вивченні англійської мови

Ми точно знаємо, що сьогодні англійська мова - це найважливіший скіл, яким має володіти не лише програміст, а й кожен, хто претендує на високооплачувану посаду
Досі вагаєшся чи розпочинати вивчення англійської?
Ми точно знаємо, що сьогодні англійська мова - це найважливіший скіл, яким має володіти не лише програміст, а й кожен, хто претендує на високооплачувану посаду. Сьогодні усі лайфхаки про вивчення англійської, як не втратити мотивацію та де вивчати мову. Гортай та шукай відео!

Англійська всюди! І це перевірений факт!

Подорожі, книги та фільми в оригіналі, робота, релокейт, комунікації - причин нескінченно багато. А ІТ - найпопулярніша сфера з нескінченними можливостями для самореалізації та гідного заробітку.

В Україні, зокрема у Львові існує більше 500-ста маленьких та великих ІТ-компаній. Більша їх частка є аутсорсинговими компаніями. Тобто компаніями, що працюють із закордонними замовниками. Таким чином основною мовою комунікації, документації та переговорів - є англійська.
Усі співробітники та члени команд повинні читати, писати та говорити англійською. Чому? Адже мови програмування містять англійські слова, документація та вихідні дані для розробки написані англійською, переговори, презентації та релізи відбуваються також англійською!

І якщо раніше початківцю було необхідно знати мову на базовому рівні, то сьогодні конкурс зростає, і вимоги значно підвищились. Англійська мова - це маст хев кожного члена IT-спільноти.
Проведемо паралелі з лікарями. Вони на латині можуть пояснити будь-що колезі з за океану, так і ІТ-спеціаліст не повинен мати мовного бар'єру у спілкуванні.

  • Як же розпочати вивчати мову, або повернутися до її вивчення?
  • Чому популярні методи ефективні для одних, але неефективні для інших?
  • Як вмотивувати себе до навчання після школи та університету?
  • Як зробити англійську - навичкою, а не простою інформацією?

Про все це ти почуєш у відео від куратора курсу англійської мови Logos IT Academy - Маріни Мокрої. Вона викладає понад 10 років і точно знає як знайти підхід до будь-якої людини та мотивувати на вивчення іноземних мов.

Вона поділиться власними секретами та лайфхаками: як ефективно вивчати загальну та професійну англійську щоб отримати якісний результат у найкоротші терміни!

Пройди безкоштовний тест на визначення рівня англійської мови, дізнайся з чого розпочати саме тобі.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda