Програма курсу

За 6 місяців навчання ти станеш професійним Junior Java Developer.
Загальна тривалість курсу 220 годин.
HTML/CSS (20 акад. год.)
У цьому блоці ти вивчиш основну розмітку HTML сторінки, з яких блоків вона складається та як її правильно будувати. Також, тобі розкажуть у якому середовищі варто працювати, як його встановити. Розглянемо основні браузери, проговоримо їх переваги та недоліки та навчимось перевіряти браузер з точки зору сумісності з наповненням нашої сторінки. За допомогою CSS, будемо створювати стилізацію сайту. Працюватимемо з картинками, різними шрифтами та кольорами.

А на завершення реалізуємо невеликий макет, щоб ти закріпив всю вивчену інформацію.

Детальна програма модулю →
MySQL (20 акад. год)
Знання Баз даних для бекенд розробника є просто необхідним. Тому у курсі ти обов'язково будеш вивчати основні прийоми роботи з MySQL.

Ти навчишся створювати, видаляти, сортувати та коригувати бази даних. Дізнаєшся які є типи даних та як з ними працювати. Навчимося робити запити та познайомимось з операторами за допомогою яких можна оперувати даними таблиці. Створимо зв'язки між кількома таблицями та завершимо блок селект запитами.

Детальна програма модулю →
Основи програмування (16 акад. год)
На цьому етапі курсу тебе чекає знайомство з такою популярною мовою програмування Java. Ти дізнаєшся які є системи числення та як почати думати як комп'ютер та розуміти його "мову". Які мови програмування відносяться до високо- та низько- рівневих, в чому їхня відмінність. Розглянемо поняття змінної та алгоритму, навчимось їх застосовувати на практиці. Також, зможеш написати свою першу програму "Hello World".

Детальна програма модулю →
Java Core (48 акад. год)
Тут ти продовжиш вивчення Java на більш професійному рівні. Вивчиш, що таке ООП та зрозумієш в чому його специфіка. Детально освоїш всі принципи ООП та доцільність їх застосування в ній чи іншій задачі. Дізнаєшся, що таке інтерфейс та поліморфізм, як вони працюють на практиці. Вкінці блоку ти будеш працювати над проектом де ти маєш реалізувати невелику десктопну програму.

Детальна програма модулю →
JavaScript (12 акад. год)
Для Java-розробника розуміння Frontend частини, клієнтського боку розробки, є просто необхідним. Тут ти освоїш базові речі взаємодії HTML/CSS та JavaScript. Дізнаєшся які є способи підключення JS та який з них ефективніше використовувати. Попрацюєш з основними циклами та на практиці перевіриш їх реалізацію. Дізнаєшся які є методи для роботи з масивом даних. Вся логіка веб-аплікації на стороні клієнта реалізується через JavaScript. Ти перевіриш на власному досвіді всі можливості цієї мови програмування та реалізуєш свій практичний проект у вигляді лендінг сторінки.

Детальна програма модулю →
Java Advanced (32 акад. год)
Цей етап навчання є одним з найважливіших. Він націлений на те, щоб зробити з тебе справжнього професіонала. Тут ти опануєш фреймворк Spring без якого не обходиться жоден Java-розробник. Результатом блоку буде повноцінний проект який зможеш додати до свого портфоліо.

Детальна програма модулю →
Проект (12 акад. год)
На цьому етапі ти зможеш застосувати всі знання, здобуті на попередніх блоках курсу. Ти збудуєш справжній потужний проект який буде включати в себе SQL, Java, Spring Boot, HTML, CSS, JS.
Тренінг "Співбесіда в IТ"
Співбесіда є дуже важливим етапом пошуку роботи. Не всім вистачає сміливості її пройти. Тому, ми включили саме цей тренінг у курс, щоб ти дізнався всі лайфхаки як швидко, а головне результативно пройти співбесіду на омріяну позицію у компанії. На практиці застосуємо різні методи подолання стресу та детально розберемо про що слід говорити. Ми розповімо тобі як підкорити серце рекрутера та переконати його, що саме ти його ідеальний кандидат.

Детальна програма модулю →
Тренінг "Методологія управління проектами SCRUM"
Для того, щоб успішно працювати в команді та в ІТ компанії загалом потрібно розуміти як влаштовані її процеси та комунікація. На цьому тренінгу ми детально розберемо гнучку методологію SCRUM за якою працює більшість ІТ компаній України та світу. Ти на прикладі зможеш зрозуміти всі процеси які відбуваються при розробці продукту.
Тренінг "Як заробити на міжнародному фрілансі UpWork першу 1 000 $"
Фріланс - відмінна можливість працювати на себе та з будь-якої точки світу. Тут ти сам можеш обирати коли, де та над чим працювати. Якщо ти не націлений працювати в ІТ компанії цей тренінг саме для тебе. Тут ти дізнаєшся як вибрати проект, які є можливості кар'єрного зросту та всі деталі як правильно себе позиціювати на цій платформі.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу