Прокачати ІТ навички: 5 корисних порад для Java Junior

Навчання на онлайн курсі Java Developer необхідно підсилювати особистою зацікавленістю в «позакласній роботі». Усе як в школі, тільки в школі, яка веде до фінансового успіху, а не до нудної роботи 5/7.
Навчання на онлайн курсі Java Developer необхідно підсилювати особистою зацікавленістю в «позакласній роботі». Усе як в школі, тільки в школі, яка веде до фінансового успіху, а не до нудної роботи 5/7. Про основні завдання додому та як їх виконувати тобі розкажуть викладачі онлайн курсу, а тут можеш поекспериментувати з додатковими завданнями, які вправно прокачають складані теми в Java програмуванні та значно підвищать твою впевненість в написанні коду та рівні Junior.
Порада 1. Прочитай книги з програмування для Java Developer
Ось перша п'ятірка, яку ти маєш прочитати в найближчі 6 місяці поки вчишся на курсі:

  • «Досконалий код», Стів Макконнелл. Фундаментальна книга порадами про те, як писати код без помилок та зрозумілим для колег.

  • «Паттерни проектування», Еріх Гамма, Річард Хелм. Орієнтована книга на Java розробників, але підходить також і тим, хто створює частину інтерфейсу додатків. У книзі наведені поширені завдання різної складності і кілька варіантів рішення на кожне з них.

  • «Програміст-фанатик», Чад Фаулер. У цій книзі ти знайдеш багато корисних рекомендацій на тему, як шукати мотивацію, розставляти пріоритети і вибудовувати взаємини з колективом – і це саме для програмістів, вузькоспеціалізована книга корисних порад.

  • «Надійний код», Джон Бруно та Доніс Маршалл. Книга-довідник рекомендацій про те, як скоротити кількість помилок, розробляти проекти як мінімум вдвічі швидше, як збільшити масштаб і продуктивність без втрати якості. Книга корисна новачкам, і тим, хто давно у фасі.

  • «Кар'єра програміста. Як влаштуватися на роботу в Google, Microsoft або іншу провідну IT-компанію», Г. Лакман Макдауелл. Книга містить 150 запитань на логіку і вміння виконувати завдання. Круто те, що вона перекладена українською мовою! Знадобиться всім шукачам роботи у престижній ІТ компанії одразу після 6 місячного онлайн курсу Java Developer.
Порада 2. Постав запитання до майстрів Java
Подумай над тим, що ти знаєш у Java найгірше, що здається тобі найскладнішим, чого ти зовсім або майже не розумієш. Знайди весь матеріал в Інтернеті на цю тему, який ти здатен опанувати самостійно, а потім збери всі запитання до «темних плям» в один ґрунтовний перелік та звернися до свого викладача курсу з проханням доступно пояснити все, що ти «накопав».

Це звернення може відбуватися як в межах курсу, так і в межах окремого індивідуального заняття.
Порада 3. Відвідай технологічні табори та семінари
Літо – ідеальна пора року для того, щоб поїхати в «розумну» відпустку. Полежати на пляжі з коктейлем не дуже допомагає у набутті фаху та повному його опануванні, а от поїхати кудись на 5-7 днів з айтішниками – саме те, що треба, коли будеш відпочивати від основного навчання онлайн.

Тут же ти знайдеш корисні знайомства, прокачаєш ті прогалини в знаннях, які міг отримати в результаті своєї неуважності або складності теми, порадишся з колегами про те, які «фішки» вони застосовують в написанні коду та наберешся нових унікальних експрес-знань, які допоможуть тобі в основному навчальному процесі онлайн.
Порад 4. Розважайся з програмістами з користю
Якщо ти вже суворо підійшов до вивчення Java, обов'язково познайомся зі ще деякими програмістами, яких можна запрошувати додому разом розробляти нові цікаві комбінації коду. Згадай, що саме так починалися найбільш успішні партнерства в світі ІТ, які призвели до появи Apple, Microsoft, Amazon, Google та інших великих технологічних корпорацій.
Порада 5. Тусуйся на різних ІТ форумах
Не гай часу дарма, якщо сидиш за ПК! Хочеш спілкуватися з людьми – спілкуйся з користю. Не любиш спілкуватися, просто заходь на форуми і читай корисну інформацію, якою діляться айтішники з усього світу (якщо знаєш англійську). Не знаєш англійською досконало – читай українські та російські форуми принаймні.

Пам'ятай, що там «сидять» не лише Junior, а й Middle та Senior Java Developer, які описують цікаві ситуації, з якими вони зіткнулися в процесі кодингу. Розбираючи їх самостійно, ти поступово почнеш зростати до рівня Middle та Senior Java Developer.

Потім тобі значно легше буде застосовувати подібні прийоми при розробці фінального scrum проекту в кінці 6-місячного онлайн курс Java Developer, який ти зможеш гордо докласти до свого першого портфоліо та представити HR при проходженні співбесіди з працевлаштування в твою першу ІТ компанію.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda