Що робити якщо ти – програміст? Особливості пошуку та влаштування на роботу

Сфера інформаційних технологій в 21 столітті з кожним днем все розвивається.
Рідко можна зустріти сучасну людину, яка щодня не використовувала б інтернет та комп'ютер.
Програміст – одна з найпопулярніших та найбільш актуальних в наш час професій. Багатьох вона приваблює постійним розвитком, натхненною атмосферою та, звичайно ж, заробітною платнею.

Але як і в кожної професії, джава-програмування має свої особливості.

Існує кілька мов програмування, одна з найпопулярніших – JavaScript. Це об'єктно-орієнтована безпечна мова програмування загального призначення. Вона дуже схожа на С-мову семантикою, але помітно модифікована. Саме цю мову використовують в своїй роботі джава-програмісти. Javascript має багато вбудованих функцій-операцій. Спочатку він був створений як молодший брат Java, а потім переріс в самостійну потужну мову.
Чим же відрізняється пошук роботи для програміста?
Інтернет наповнений різноманітними пропозиціями для працівників сфери інформаційних технологій. Чому їх так багато? Нехай це вас не лякає. Вакансій так багато, тому що дана сфера розвивається просто таки в геометричній прогресії. Відтак і є попит на працівників. Вам важливо змогти вибрати з усього розмаїття саме те, що б вам подобалось. Для цього рекомендуємо скласти список з компаній, де ви бажали б працювати. Потім грамотно та коректно складіть резюме, вказавши свій досвід та місце навчання, якщо є – додайте сертифікати. Надішліть його на відповідні вакансії і очікуйте відповіді. Якщо вам важко вибрати між кількома варіантами пропозицій роботи – складіть табличку з усіма плюсами і мінусами компаній, порівняйте зарплати, умови та графіки. Це значно полегшить ваш вибір.

Слід також пам'ятати, що чим легше навчання на спеціалізацію в IT сфері, тим менша у вас буде зарплата. Так веб програміст отримуватиме менше, ніж спеціаліст, що розробляє програми для мобільних пристроїв. Тут матиме значення і ваш досвід. Є три ранги: джуніор, мідл і сеньйор. Відповідно по мірі їх зростання збільшуватиметься і ваш заробіток від 300 до 3500 доларів в місяць. Також в Україні оплата роботи програмістів буде нижчою від таких самих спеціалістів в США. Хоча сьогодні в нашій країні є багато філіалів іноземних фірм
Якщо ви зацікавились такою професією, але володієте іншою спеціальністю, курси javascript Львів широко практикує. Ви можете навчитися програмуванню з нуля у Львові, чи вдосконалити свої вміння. Так, багато програмістів самостійно освоюють С чи С++ і потім з цими базовими знаннями йдуть на курси java і javascript.

Однією з таких шкіл, що пропонують навчання програмуванню, є Logos IT Academy. В Логос java-мову ви зможете вивчити за 6 місяців абсолютно з нуля, а вже за два-три роки роботи в цій сфері досягнете вищого рівня майстерності. Головне – не вагатися і почати працювати вже зараз!

І не забувайте про постійне вдосконалення – ви завжди повинні йти «в ногу» з часом.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda