Скільки заробляють Java розробники, та чим хороша мова Java?

Java - одна з найпопулярніших мов програмування. Зараз на ній працює приблизно 9 мільйонів людей, а самі Java-програми працюють на семи мільярдах пристроїв. У цій статті розповімо, навіщо вивчати цю мову та з чого розпочати.
Java - одна з найпопулярніших мов програмування. Зараз на ній працює приблизно 9 мільйонів людей, а самі Java-програми працюють на семи мільярдах пристроїв. У цій статті розповімо, навіщо вивчати цю мову та з чого розпочати.
Java - популярна мова програмування
Java - популярна мова програмування. Ця мова універсальна і використовується всюди: мобільні програми та ігри, наукові розробки та мобільні телефони, ігрові консолі та серйозні суперкомп'ютери. Java - це основа практично для всіх типів мережевих програм. Багато досліджень називають її мовою програмування №1 серед розробників.
Які переваги у Java?
Кросплатформність. Java має спеціальну програму, яка виконує код, — віртуальну машину Java або Java Virtual Machine. Написали програмний код один раз — працює з будь-якою апаратною платформою чи операційною системою: від смарткарт до програм для розумних будинків.

Ком'юніті. Як ми вже сказали, Java - досить поширена мова: нею користується велика кількість розробників, і вирішення практично будь-якої проблеми, яка може виникнути при роботі з Java вже хтось придумав. Завдяки тисячам бібліотек та форумів можна знайти готове рішення майже в будь-якій ситуації. На GitHub, наприклад, є відкриті проекти та документація, а на форумі Stack Overflow можна звернутися за допомогою до ком'юніті.
Понад 1,5 млн питань про Java на Stack Overflow
Надійність. Мова Java строго типізована. Тобто будь-яка змінна або вираз має певний тип вже на момент компіляції, що спрощує виявлення будь-яких проблем. Компілятор сам підказує програмісту, де той припускається помилки, і не дає її зробити.

Об'єктно-орієнтованість. Усі бібліотеки, написані будь-коли для Java, – це класи, які відповідають за функціональність мови. Будь-яка програма на Java — набір класів, що описують різні об'єкти. Це добре, тому що дозволяє створювати складні програми, але прості у підтримці. І загалом Java - мультипарадигменна мова, тобто підтримує безліч принципів програмування, що дозволяє ефективно вирішувати різні завдання.

Відносна простота. C Java не так просто подружитися, як з Python, але він набагато простіше мови С або С++. Функціональність мови оновлюється повільно, тому можна легко переходити на нові версії – заново вивчати не доведеться. Java - строго типізована мова, а значить у новачка завжди буде можливість побачити помилку в коді компіляції.

Гнучкість. На Java можна розробити програму будь-якої складності: інтернет-магазин, банківські програми, високонавантажені системи та навіть штучний інтелект.

Все це робить Java чудовою мовою для новачків у програмуванні.
Які сайти та програми працюють на Java?
Мабуть, простіше сказати хто в інтернеті не використовує Java. Цією мовою написано amazon.com — найпопулярніший інтернет-магазин; серверна частина ebay, весь набір функцій операційної системи Android і навіть спецефекти у фільмі «Месники» компанія створила за допомогою Java.

На Java також пишуть корпоративні програми для створення програмного забезпечення, такі як JetBrains IntelliJ Idea, Jira, NetBeans, RubyMine, Eclipse та інші.

Звичайно, новачки не одразу розробляють такі великі сервіси. Починають завжди з азів. Ось приклад найпростішого коду на Java:
Завдання цієї програми – видати випадкове число від 0 до 9.
Скільки заробляють Java-розробники
Зарплата розробника залежить і від досвіду спеціаліста, і від міста. У Києві та Львові досвідчені розробники отримують у середньому понад 2500$ на місяць, початківці – близько 500$.
 скільки заробляє джавіст
Зробіть перший крок у програмуванні разом із досвідченими викладачами Logos Java Academy. Під час навчання ви працюватимете з реальними прикладними завданнями: від розробки простого калькулятора до створення хмарного сховища. Ви навчитеся думати, як програміст, шукати інформацію та креативно підходити до вирішення проблем. Завдання на Java та готові проекти ви додасте до свого резюме.

Курс розроблений у партнерстві з ІТ компаніями - в комплексному курсі врахований весь стек технологій який необхідний для роботи на позиції Junior Java Developer. Чому Java розробник одна з кращих професій для новачка?
Хочеш стати Java розробником?
На курсі ви навчитеся:
1
Програмувати на Java
Освоєте основи програмування, синтаксис Java, об'єктно-орієнтоване програмування.
2
Розробляти веб-додатки
Дізнаєтеся основи клієнт-серверної взаємодії, верстку на HTML та CSS, освоєте роботу з базами даних та SQL.
3
Використовувати фреймворки
Освоєте шаблони проектування та фреймворк Spring, який використовують 4 із 10 Java-програмістів.
Детальніше про курс:

1. На сторінці курсу Java-розробник з нуля →

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу