Топ 5 помилок
програмістів-початківців

На помилках вчаться і дуже добре, якщо вчитись на чужих помилках.
Викладач спеціалізованих курсів web-developer ІТ-академії LOGOS Волчак Юрій поділився своїми спостереженнями, яких помилок найчастіше допускають студенти-початківці, які прагнуть стати програмістами.
Хочеш стати Java розробником?
1. Я все знаю і зможу вивчити сам
Першою перешкодою багатьох новачків є гіпертрофована самовпевненість. Самому можна вчитись, закритись на півроку в квартирі, забути про друзів, про сім'ю, про всіх. Сісти і читати томи інформації. Це займе дуже багато часу і сил. Щоб навчатись самостійно треба мати дуже сильну мотивацію. Курси ж дають дуже структуровано і впорядковано інформацію. Викладач може скоригувати, спрямувати на правильну стежку: не йди моїм шляхом, не набивай мої гулі, зроби краще ось так.
2. Весь код треба писати самому
Ні, і ще раз ні. Дуже невелика частина програми «кодиться » самостійно. Більшість завдань можна виконати, використавши чужий код. Знаходити відповіді – це основний навик програміста! Знайти готове рішення – це не злочин, це необхідність, яка оптимізує вашу роботу. Жодного кроку без гугла в ІТ зробити не можливо. І це один з навичок, яких ми навчаємо на курсах програмістів у Львові : що і де шукати, а які ресурси краще оминати.
3. Англійську вивчу під час роботи
Без англійської в ІТ можна, але дуже важко. І навіть, якщо ви в ідеалі будете володіти навиками гугління, це не матиме потрібного результату без знання англійської. Вся еталонна література на англійській. Переклад не якісний або його взагалі нема. Я вже не говорю про спілкування з замовниками…
4. Один раз вивчу і все знатиму
В ІТ сфері ніхто і ніколи не навчить всьому. Тут дуже важлива постійна самоосвіта. ІТ постійно прокачує мозок, ІТ не дає стагнації, постійно треба вчитись і розвиватись. Немає такого поняття як досягти максимального рівня, ріст можливий завжди. І якщо ви до цього не готові, то краще в ІТ не йти.
5. Фріланс для початківців це саме те, що треба
Фріланс – дуже важкий шлях для початківця і підходить лише для тих, хто може управляти своїм часом. Самоконтроль – це тут найважливіше. Сам собі ставиш дедлайни, складаєш розпорядок дня і намагаєшся в цей час вклинити всі активності. Найбільший ризик фрілансера-початківця – це зневіра в собі. Дуже важко почати і отримати перші гроші. Більшість фріланс-проектів робляться безкоштовно, це фактично перший такий профіт і його мусить пройти кожен, хто хоче дальше працювати на фрілансі. Для неорганізованих краще офіс. Також робота в колективі дає швидший розвиток.
Тож беріть на замітку, не повторюйте цих помилок і нехай ваш шлях у світ ІТ буде простим та цікавим. А отримати необхідні для цього знання ви можете в ІТ-академії LOGOS.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу