Випускний безкоштовних курсів!

Нам завжди досить важко приймати складні рішення та розпочинати щось нове.
Сфера ІТ, хоч і на слуху сьогодні у кожного, у більшості випадках для людей це щось зовсім нове,
незрозуміле та на перший погляд недосяжне, хоча і таке привабливе.
Нам завжди досить важко приймати складні рішення та розпочинати щось нове. Сфера ІТ, хоч і на слуху сьогодні у кожного, у більшості випадках для людей це щось зовсім нове, незрозуміле та на перший погляд недосяжне, хоча і таке привабливе. Саме тому, все більше людей, прагнуть попасти в світ ІТ та відчути на собі усі переваги та можливості, які відкриваються перед ними.

Для Logos IT Academy пріоритетно важливо, щоб кожен наш студент свідомо робив вибір та розумів усю відповідальність не лише академії, але й свою особисту.

Щоб допомогти зрозуміти, спробувати та обрати, Logos IT Academy проводить безкоштовні курси з напрямків: Java, Frontend та Тестування ПЗ. Це унікальна можливість для найбільш мотивованих спробувати себе у ролі розробника чи тестувальника абсолютно безкоштовно.

Ось і нещодавно, студенти зробили свій перший крок та здобули маленьку, поки що, перемогу. Кожен, не на словах зрозумів, що представляє собою той чи інший напрямок, які переваги та відмінності, перспективи та шляхи розвитку чекають на нього попереду. Протягом навчання, викладачі ділилися власним досвідом та давали цінні поради, які не знайти у книжках чи у просторі інтернет. В кінці навчання, на випускному, від своїх менторів студенти отримали ще масу корисної інформації про те, як розвиватися дальше, що потрібно для успішної співбесіди та для роботи в ІТ компанії. Також, познайомилися з командою Logos IT Academy, оскільки підтримка та сервіс, надзвичайно важливий фактор якості роботи академії, що в комплексі дозволяє отримати високий рівень знань для подальшого працевлаштування. Ну і звісно, не обійшлось без солоденького)
Звичайно- це лише початок…. Початок нової, цікавої, місцями складної дороги в житті з надзвичайно широкими можливостями, які точно варті, щоб рухатись вперед! Чого саме ми і бажаємо нашим випускникам. Лише вперед до перемог, особистих і командних, малих та великих, таких приємних та потрібних кожному! ІТ-спеціаліст не просто професія-це стиль життя, свобода вибору, можливість знайти себе і займатися тим, що подобається та надихає!

Дуже складно розпочинати з нуля, особливо коли попереду стільки незрозумілого та безліч запитань. Та як же приємно усвідомлювати, що ти зумів це зробити!

Твоя мрія-наша ціль!

Пам'ятай! НОВІ ЗНАННЯ-НОВІ ДІЇ-НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ!

Іншого шляху немає! Перевірити можеш лише ТИ!

Фотозвіт з заходу знаходиться за цим посиланням.
Кейси і відгуки
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda