Головна > Новини > Високі зарплати в ІТ-спеціалістів: міф чи реальність?

Високі зарплати в ІТ-спеціалістів: міф чи реальність?

Не секрет, що саме високі зарплати так сильно приваблюють в ІТ. І навіть ті, хто ніколи нічого спільного зі світом інформаційних технологій не має, прагнуть стати його частиною. Та чи так все безхмарно в айтішному світі та як, зрештою, туди потрапити читайте дальше.

Який попит на ІТ-початківців trainee/junior?

Свій старт в будь-якій ІТ-компанії випускники курсів (посилання на всі курси) починають із позиції trainee або junior.

Так, за інформацією одного із найбільших сервісів з пошуку роботи, на позицію JAVA JUNIOR є понад 800 відкритих вакансій у Львові. І це при тому, що орієнтовно у Львові є близько 250 ІТ-компаній. Тобто в середньому кожній ІТ-компанії постійно потрібні не менше трьох початківців.

Переглянути вакансії

Чи беруть на роботу початківців?

Звісно, що на роботу беруть тих, хто успішно закінчив курс, має необхідну базу технічних навиків та софт скіли. Також звертають увагу на резюме і поведінку під час співбесіди.

Але, якщо говорити в загальному, з точки зору ІТ-компаній, то junior developer потрібні кожній компаній. Чому?

По-перше, можна навчити “під себе”, оскільки будь-який початківець - це людина з малою кількістю стереотипів, відкрита для нового та швидко “поглинає” нову інформацію.

По-друге, здебільшого, ІТ-початківці - це молоді люди, а “оновлення крові” , інший досвід та свіжі думки і погляди час від часу потрібні усім компаніям.

По-третє, економічна причина. Ринок праці настільки мінливий, що часом доводиться приймати непопулярні рішення. А непопулярні рішення це і є початківці. Прийняти хорошого досвідченого спеціаліста може кожен, але бюджет не кожної компанії може собі це дозволити. Саме тому на роботу беруть молодих спеціалістів і в процесі роботи навчають до потрібного рівня.

Зарплати: від старту до перспектив

За інформацією авторитетного профільного ресурсу dou.ua зарплати програмістів стартують від 300-500$ в місяць і зростають в геометричній прогресії відповідно до затрачених часу і зусиль на навчання і саморозвиток.

В більшості компаній перегляд зарплат відбувається раз в квартал або раз в півроку. Тому уже за 1-2 роки можна досягнути зарплати на рівні від 1500$.

Переглянути зарплати

Тож якщо вам підходить такий шлях і ви готові зробити інвестицію в себе, аби окупити її уже з першої зарплати, приєднуйтесь до команди LOGOS IT ACADEMY.

Реєструйтесь на курс JAVA, навчайтесь та почніть змінювати своє життя!!!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv