Як навчитись
програмувати швидше?

Новачки, які освоїли курси програмування Java доволі часто в подальшому губляться не розуміючи, як вдосконалити власні навики.
Кількість часу, яка витрачається на створення досконалого коду не зменшується, а дрібні помилки псують все задоволення від роботи. Звісно ж, кожен хоче програмувати швидше, адже це не тільки можливість більше заробляти, але й показник Вашого рівня на який Ви особисто вийшли вивчаючи програмування Java.

Викладачі Logos IT Academy, що ведуть курси програмування Java Львів наголошують студентам 5 основних правил вдосконалення власних навичок:
1. Вивчайте зразки коду
Цілком можливо, що ще 5-10 років тому HR-підрозділу в багатьох українських компаніях дійсно формувалися як данина моді, проте зараз ситуація в корені змінилася. Криза все розставив на свої місця. Ніхто не зацікавлений тримати HR-менеджера "для галочки".

Орієнтовно до 2009 року ряд українських компаній дійсно залучав директорів з управління персоналом, тому що мати такого фахівця було престижно, статусно. При цьому не до кінця було сформовано розуміння, чого ж очікувати від таких фахівців.

Погано сформовані очікування і цілі часто приводили до того, що функція управління людськими ресурсами формувалася кілька хаотично і безсистемно. У найбільш запущених випадках через якийсь час через відсутність результатів і цінності директора з персоналу наступало сильне розчарування в самій функції.

Криза все розставив по місцях, констатують рекрутери. У тих компаніях, де HR-директора були повноцінними партнерами бізнес-директорів, були і результати, і досягнення, підвищувався усвідомлення цінності функції і реальних переваг її наявності в структурі організацій. Навпаки, на підприємствах, де наявність HR-директора було простою даниною моді, цю функцію скоротили однією з перших.

Змінилося саме сприйняття HR-менеджера. Сьогоднішні реалії вітчизняного бізнесу і сучасних підходів до розвитку людини свідчать про те, що організації відходять від технократичної концепції в управлінні кадрами і серйозно орієнтовані саме на управління персоналом. Тобто в сучасному світі співробітник компанії розглядається вже не просто як безликий суб'єкт трудових відносин, виконавець певної виробничої функції, а як повноцінна особистість, професіонал і найважливіша частина організації.

2. Запускайте приклади коду
Запуск коду після детального вивчення дозволить глибоко зрозуміти його функціонування. Не копіюйте код, якщо хочете навчитись програмувати швидко, то вводьте його вручну, таким чином ви краще вникатимете в нюанси синтаксису програмування Java. Чим більшу кількість прикладів Ви освоїте на початку, тим швидше програмуватимете в майбутньому. Згодом, пробуйте змінювати код, вносити власні правки, експериментуйте і це значно покращить Ваше розуміння Java.
3. Багато програмуйте
Навички відточуються на практиці – дане правило стосується усіх професій без виключення в тому числі й програмування Java. Чим значнішу кількість часу та зусиль Ви прикладатимете в навчанні тим легше буде програмувати в майбутньому. Якщо Ви часто писатимете код, то вже на підсвідомому рівні запам'ятаєте синтаксис, назви команд, правила, знатимете свої слабкі місця та приділятимете тим ділянкам коду більше уваги. Пам'ятаєте час коли Ви вперше сіли за комп'ютерну клавіатуру, та невпевнено одним або двома пальцями друкували перші рядки? Сьогодні, Ви не дивлячись на розташування букв вільно друкуєте на клавіатурі, аналогічно трапиться після вивчення Java. Ви навчитесь правильно писати код не задумуючись про це.4. Використовуйте debuggerЦе програма, яка дозволить перевіряти код рухаючись рядок за рядком виявляти помилки. На початку, Вам здаватиметься, що він вас гальмує, проте, згодом, Ви відточите власні навички, а помилок в коді буде обмаль Ви зрозумієте – це найкращий спосіб швидко аналізувати код. Згодом, знатимете місця, де можете наробити помилок та уважніше писатимете ту частину коду. Запорука швидкого програмування на Java – правильний код з першого разу.

5. Шукайте більше джерел інформації, розвивайтесь
Курси Java Львів Logos IT Academy надають чималі знання та неабиякий перший поштовх у світ програмування. Проте, не думайте, що на цьому варто зупинитись. Якщо, бажаєте бути дійсно достойним спеціалістом то доведеться багато вчитись і розвиватись у галузі. Шукайте нові джерела інформації відвідуйте курси Java вищого рівня, лекції, семінари, програмуйте, і не встигнете усвідомити, як зрозумієте, що написання якісного коду для Вас перетворилось у звичку, а кількість пропозицій високооплачуваної роботи переповнюють поштову скриньку.


Комплексний курс програмування Java Advanced від Logos IT Academy– допоможе заглибитись у світ Java та навчитись програмувати швидше.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda