Як підготуватись до першої співбесіди після курсів?

Проколів може бути багато – від неправильних відповідей під час телефонного інтерв'ю до неадекватного зовнішнього вигляду при особистій зустрічі. Всього один неправильний крок може зруйнувати надії на отримання роботи.
Ось чотири помилки, яких варто уникати:
1. Балакучість
Прагнучи отримати нову роботу, більшість з нас готові викладатися на 110%. Однак зайва активність може нашкодити так само, як і апатичність. Наполегливі здобувачі нерідко занадто багато говорять під час телефонного інтерв'ю, прагнучи показати свою кваліфікованість і зацікавленість. Золоте правило телефонних інтерв'ю: не відповідати на питання односкладово, але і не починати розповідати історію всього свого життя.
2. Незнання своєї ринкової ціни
Здобувачі, які не відслідковують рівень заробітних плат зі своєї спеціальності, дуже ризикують або завищити, або знизити свої зарплатні очікування під час співбесіди.

3. Втрата зв'язків із друзями і колишніми колегами
Експерти радять починати пошуки роботи в соціальних мережах (Facebook і LinkedIn) – серед колишніх колег, товаришів по службі, друзів дитинства тощо.
4. Негайне «так» у відповідь на пропозицію про роботуПропозиція нової роботи – це завжди дуже хвилююче. Однак ніколи не поспішайте говорити «так» і розсипатися в подяках. Попросіть майбутнього роботодавця докладніше описати всі обов'язки і умови роботи і, якщо можливо, візьміть невеликий тайм-аут перед остаточним "так".
Хочеш стати Java розробником?
Що робити, якщо ви все ж боїтесь утнути щось нерозумне на співбесіді? Перша співбесіда для джуніора – це завжди випробування. Добре, що до кожного комплексного курсу Logos IT Academy у Львові входить спеціальний тренінг «Співбесіда в IT». Тренінг проводить Senior QA Engineer компанії SoftServe Олег Коваль. Випускники курсів академії Logos IT Academy завжди готові до співбесіди!

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу