Як почати кар'єру в ІТ?

Сфера інформаційних технологій стрімко розвивається і з кожним днем потребує все більше і більше робочого персоналу. За підрахунками, в Україні в 2016 році у цій сфері було залучено 100 тисяч осіб.
В ІТ працюють люди, які здобували абсолютно різні професії.
Саме тому почати кар'єру в ІТ може кожен. Тож як освоїти основи програмування, з чого почати свій шлях? Для початку потрібно ознайомитися з цією сферою та вибрати собі спрямування.
Давайте розглянемо кілька міфів про працівників сфери інформаційних технологій. Заробітна платня, як кажуть, у них велика. Тут все залежатиме саме від вас: добре працюєте і розвиваєтесь – маєте підвищення платні. До того ж усе відбуватиметься поступово, ваші доходи не будуть захмарними з першого ж дня, але з часом ви зможете досягти неабиякого результату. Від вас вимагатиметься великого рівня володіння англійською – і це правда. Знання мови потрібно перш за все вам, оскільки усі терміни в ІТ базуються на англійській. Будьте готові час від часу працювати в режимі «овертайм», особливо, якщо ви не вмієте планувати свого робочого часу. Здебільшого усі проекти робляться за принципом дедлайнів, коли роботу ви маєте виконати до певного дня чи години. Це щось схоже на таймер вибухівки – мусите виконати проект, поки він не добіг до нуля.

Опісля того, як ми зрозуміли, що таке ІТ, всі його мінуси та плюси, потрібно вирішити, яким чином освоювати теорію і як перейти до практики. Все це можна робити самостійно, або на курсах. І вже опісля того можете пробувати подавати свої резюме та ходити на співбесіди в ІТ-компанії. Вони не обов'язково мають бути великими. Почніть з меншого, і поступово розвивайтесь та рухайтесь угору сходинками кар'єрної драбини.
Стандартно в ІТ є кілька рівнів (сходинок) ваших вмінь. Це подібне на наукові ступені або левели в грі. Найменший – Junior (для цього потрібно мати не менше, як 3 місяці досвіду та англійську рівня Pre-Intermediate Strong). Далі йде Intermediate (вони мають мати хоча б 2 роки досвіду та англійську на відповідному рівні). Наступний – Senior(має мати 3 роки досвіду та англійську рівня Intermediate Strong). І останній – Lead (4 і більше років досвіду та англійську Upper-Intermediate). Ці рівні і вимоги можуть варіюватися залежно від компанії. Наприклад, наведеними рівнями користується один із лідерів на ринку – SoftServe.

Пам'ятайте, що всі ІТ-компанії зацікавлені в отриманні фахівців, які б легко застосовували на практиці свої знання. Саме тому вони відкривають численні курси програмування для початківців при їх офісах або в університетах.

Є й платні курси. Наприклад, Logos IT Academy, що знаходяться у Львові. Вони пропонують вам швидке й ефективне навчання, професійних спікерів та наставників, сучасні аудиторії та зручний розклад. Курси програмування поділяються на багато напрямків, від того залежить їх тривалість та вартість. У академії передбачено і для програмування курси, і для SMM, і HR.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda