Як тренувати пам'ять IT-фахівцю в домашніх умовах за 21 день

Часто емоційне виснаження та побутові клопоти можуть призвести до того,
що ти втратиш навички фокусування на коді та не зможеш
адекватно сприймати інформацію від замовника.
Це – шкідлива гра з пам'яттю та нервами. Для того, аби запам'ятовував багато і не «розпорошувався» в моменти емоційного виснаження, тренуй свою пам'ять протягом 21 дня у такі 3 способи:
Спосіб 1. Вчи короткі вірші
Запам'ятати вірш легше, ніж запам'ятати довгий код чи без підготовки прописати його логіку з першого разу без багів. А якщо ти ще й смертельно втомлений – то й взагалі неможливо. Тому треба відволікатися. І найкращий спосіб для цього – читати вірші по декілька разів, поки не навчишся зосереджуватися. А наступного дня спробуй згадати вчорашній вірш без зазирання в книгу. Якщо згадується, значить, метод працює і ним можна користуватися тоді, коли тобі буде необхідно відволіктися від кодингу.
Спосіб 2. Роби обома руками одні й ті ж, а потім різні дії
Малюй обома руками одночасно спочатку однакові геометричні фігури, потім різні, а згодом переходь на складніші варіанти – пиши слова і навіть цілі речення. Поступово нарощуй швидкість та каліграфію такого письма. Уже за тиждень щоденних тренувань по 10-15 хвилин ти відчуєш, що запам'ятовуєш те, що почув хоча б раз, і зможеш згадати це на наступний день. Так ти сфокусуєшся на робочому процесі й встигатимеш робити вдвічі більше за стандартний час.
Спосіб 3. Напиши один і той же код по-різному
Для того, аби у твоєму мозку сформувалися нові нейронні мережі, зроби щось на «розрив шаблону». Наприклад, дійди до офісу незвичною дорогою, приймай душ із заплющеними очима, знаходячи навпомацки гель, зроби перестановку в квартирі тощо. А якщо ти програміст – просто напиши код незвичним способом: почни з кінця, з середини, напиши спочатку верхній рядок, потім ніжній, і так дійди до середини, закінчуючи код. Потренуйся писати код без шпаргалок і без «копі-пасту» з шаблону. Спробуй зробити це з нуля і по пам'яті.
Візьми за основу розвитку пам'яті ці три способи і повторюй їх щодня протягом 21 доби. Саме цей період вчені вважають періодом звикання до будь-чого, коли щоразу повторювані дії стають звичними і навіть приємними. Приділяй віршам хвилин 20, малюванню – 10-15, а написанню коду – декілька годин, можна навіть в процесі виконання замовлення. Таким чином, вб'єш одразу двох зайців: і пам'ять потренуєш, і фокус уваги налаштуєш, і гроші за виконану роботу отримаєш. Єдине, чим доведеться поступитися – часом, приділити його на 2-3 години більше, ніж зазвичай. Але такий тренажер для мозку однозначно вартий твого часу!
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda