Які відомі програми написані на Java

Ми знаємо, що обрати мову програмування, коли ти початківець, дуже важко. Адже на перший погляд мови не відрізняються між собою і зробити вибір - це найвідповідальніший крок до своєї майбутньої професії.
Ми знаємо, що обрати мову програмування, коли ти початківець, дуже важко. Адже на перший погляд мови не відрізняються між собою і зробити вибір - це найвідповідальніший крок до своєї майбутньої професії.

Сьогодні більше фактів про Java. Чому саме ця мова? Які відомі програми написані на Java? Чому Java - найпопулярніша мова програмування?

Java платформа дозволяє створювати практично все!

Це найуніверсальніша мова програмування, тому ми радимо починати саме з неї. Адже вивчивши Java, Ви з легкістю зможете осягнути інші мови, зрозуміти логіку кодів, що написані іншими мовами програмування та орієнтуватися у чужих стрічках коду.
Отже, Java, для кого вона? Що можна писати цією мовою? Скільки часу вона буде актуальною? Наскільки релевантний вибір Java?

Продукти Java можна зустріти а кожному кроці. Її використовують для найпримітивніших та найхардовіших рішень в державній сфері, в науці, освіті, сфері охорони здоров'я, розваг, в приватному секторі при створенні програм для трейдингу, серверних додатків для банкінгу та для багатьох інших корпоративних і ентерпрайз цілей.

Найголовніша перевага цієї мови: на ній вже написано настільки багато програм, що відійти від неї буде дуже важко і майже неможливо. До того ж, відбуваються постійні оновлення та перезапуски продуктів на мові, та оновлення самої мови. Вона не мертва, її постійно удосконалюють та зміцнюють позиції серед інших конкурентів.

Ще один аргумент на користь Java - вона зайняла нішу розробки додатків під Android.

Завдяки 5 та 6 версії зросли продуктивність та функціональність мови і саме тому, Java була обрана Google основою під створення додатків. Це, в свою чергу, ще раз підкреслює значимість та багатофункціональність мови, а також зміцнює її позиції на ринку.
І до найголовнішого! Які ж додатки та програми розроблені на Java?

 • web-сайти,
 • сервери,
 • додатки для ПК,
 • мікропрограми для розумних будинків та роботів.
Більше конкретики? Будь ласка:

 • усі серверні частини сервіса Google+,
 • гра Minecraft,
 • майже усі Android додатки,
 • amazon.com,
 • ebay.com,
 • PayPal,
 • офіційний сайт Пентагону.
Тож, Java буде актуальною ще дуже довгий період часу. А якщо Ви теж хочете створювати такі масштабні проекти, то залишайте заявку, дізнавайтесь деталі та бронюйте найвигідніші умови участі на курсі!
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda