5 кроків до вивчення Java в Івано-Франківську

В Івано-Франківську багато курсів пропонують швидко вивчити Java і стати крутим програмістом. Але перед тим як поспішати обрати курси Java потрібно розуміти, що цей процес досить складний та не такий швидкий як обіцяють.
В Івано-Франківську багато курсів пропонують швидко вивчити Java і стати крутим програмістом. Але перед тим як поспішати обрати курси Java потрібно розуміти, що цей процес досить складний та не такий швидкий як обіцяють. Неможливо вивчити Java на за місяць чи два навіть з дистанційної підтримкою ментора. А такі пропозиції часто можна зустріти в Інтернеті від різноманітних компаній. Як результат після таких курсів людина тільки втрачає мотивацію.

Перед тим як піти на курси Java спробуй безкоштовно, для того, щоб мати більше розуміння підходить тобі дана сфера чи ні.
Вступ до Java
Вивчення Java з Logos IT Academy – це комплексна 6-місячна програма, яка має ціле розгалуження занять з теорії, практики, софт скілів (soft skills), скраму (SCRUM), менторського супроводу, відео записів лекцій та практичних занять для домашнього виконання.

Якісний курс Java розробника - це коли ти 70% свого часу витрачаєш пишучи код, і лише 30% припадає на вивчення теорії у поєднанні з підвищенням твого рівня володіння англійською для програмістів та soft skills – лише тоді ти можеш гордо заявити, що навчаєшся на програміста Java.
Наш 6-місячний онлайн курс в Івано-Франківську пропонує тобі ознайомитися з 5 основними кроками до якісного опанування мови програмування Java.
Крок 1. Кожне теоретичне заняття закріплюй практикою
Переглянув урок – записав – відтворив. Саме такий ланцюг з багатьох повторів одного й того ж принципу призведе тебе до проривних змін.

Усе, навіть найпростіше, навіть верстку, практикуй де тільки можна! І не лише в межах занять і виконання домашнього завдання, а й поза курсом. Від нас ти гарантовано отримаєш кваліфіковані інструменти для вивчення Java і навчишся ними користуватися, але якщо не будеш практикувати – інструменти заржавіють.

Ось ще кілька можливостей як практикувати Java:

 • Виконуй завдання на фрілансі безкоштовно або за невелику плату, щоб набити руку
 • Змагайся з друзями-програмістами в якості та швидкості написання коду
 • Весь свій вільний час вивчай різні варіації кодів
 • Відтворюй вивчене на практиці під час проходження курсу і за його межами
 • Постійно читай книги з Java
 • Створи портфоліо розробника Java Джуніора та йди безкоштовно стажуватися і спостерігати за роботою програмістів у міжнародні та всеукраїнські ІТ компанії
 • Відвідуй різні ІТ заходи та долучайся до конкурсних програм з написання кодів Java для розробників усіх рівнів
 • Здобувай додатковий досвід у більш серйозних програмістів, спостерігай за їхньою роботою та став запитання, якщо вони не проти.

Крок 2. Підвищуй рівень складності коду
на кожному етапі курсу
Став собі планку індивідуально – за тебе її тобі ніхто не поставить. І, звісно, підвищувати рівень складності потрібно тоді, коли легкий і середній рівень вже для тебе як смажене насіння – полузгав за кілька хвилин та й годі.

Для того, щоб підвищувати свій рівень, пиши в телеграм чат твої групи і ментори тобі обовязково дадуть додаткові завдання та допоможуть з ними!
Крок 3. Вивчай англійську для програмістів
Без англійської мови в Java далеко не підеш. Максимум – український ринок, а про Європу і США можна забути. Там скрізь потрібне знання мови на хорошому рівні і навіть в Івано-Франківську для Java розробників – вище середнього. Якщо компанія яка проводить курси Java чи інші запевняє, що англійська не потрібна біжи звідти!

Якщо ж ти прийняв рішення і розпочав навчання на курсах Java рекомендуємо паралельно вивчати англійську самостійно, або на спеціалізованих курсах англійської для програмістів.

Щоб не просто вивчати розмовну, а професійну ІТ мову для роботи, і поглиблювати свої знання саме з неї.

При посиленому вивченню англійської хоча б по 2-3 години на день за таким порядком: курси + домашнє + власні зусилля = за півроку ти зможеш вийти на хороший середній рівень розмовної і рівень фахової ІТ англійської – на рівень вище середнього.
Крок 4. Практикуй soft skills не тільки на курсі Java
Soft skills – це м'які навички, які потрібні кожній сучасній людині в цивілізованому суспільстві, а саме:

 • навички з комунікації
 • взаємодією з людьми
 • формування партнерств
 • нетворкінгу
 • емпатії
 • ораторського мистецтва
 • само подачі
 • дипломатії

Звісно, на нашому 6-місячному курсі Java ми охоплюємо як омога ширше цю тему для того, щоб ти зміг легко і швидко знайти свою першу роботу не лише як хороший Java Junior, а й як повноцінна особистість, з якою приємно спілкуватися колегам і працедавцю в колективі і за його межами.

Але, знову ж таки, навчитися будувати партнерства та робочі взаємини з людьми за пару місяців важкувато, якщо ти – наприклад, – мізантроп і в принципі не любиш людей. Тому тобі ще доведеться і самостійно, виконуючи практичні домашні завдання та позакласну роботу, практикувати ці навички щодня виходити із зони комфорту та перевтілюватися в нового себе. Адже навчити людину бути фахівцем в ІТ можна, а от навчити бути людиною – сумнівно.
Ці 5 кроків, звісно, не кінцеві. І це точно не повний перелік того, що будеш робити під час навчання на 6-місячному курсі Java онлайн в Івано-Франківську разом з нами. Але це скелет, на який лише тобі вирішувати, що ще нарощувати. Ми ж зі свого боку при всій твоїй зацікавленості гарантуємо тобі якісну підготовку на рівні Java junior та працевлаштування в твою першу ІТ компанію.

Основна цінність курсу:

 • Максимально повна та глибока програма навчання
 • Рік підтримки з моменту старту курсу від менторів та адміністрації
 • Рік додаткових онлайн консультацій
 • Допомога в працевлаштуванні успішним випускникам

Залишай заявку та до зустрічі на курсах!
Відгуки наших студентів про курс
Java Developer в Франківську
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda