Мотивація Білла Гейтса: як стати успішним програмістом в Україні

Мотивація, успішність, продуктивність – ми чуємо ці слова мало не щоденно, зустрічаємо їх у стрічці фейсбуку та статтях ресурсів, на які підписані. Зараз модно бути завантаженим роботою, тасками.
Галузь IT є першою в Україні за популярністю серед намірів працевлаштування у молоді, майже кожен малий та середній бізнес має IT-відділ – адже все зараз в онлайні. За статистикою, 80% бізнесу в Україні функціонують онлайн або online-only. До чого ми навели всі ці факти і чому просто не сказали, що програміст – одна з найперспективніших професій в країні, ще й з вагомими шансами за платню в доларах? Тому що аргументів, аби стати програмістом, забагато для статті блогу, і будь-який з них достатньо переконливий навіть окремо від інших. А, насправді, поговорити ми сьогодні хочемо не лише про програмування.
Хочеш стати Java розробником?
Якщо ставиш перед собою мету досягти певної вершини, найрезультативніший спосіб мотивації, – орієнтуватись на кращих з кращих. Ви напевне ж бачили статті з щорічними списками книжок до прочитання від Білла Гейтса, історії його успіху, скільки годин на день він працює або працював на початку кар'єри, як починає свій день… А чи знаєте ви, що:

  • Батьки дозволяли Біллові не відвідувати уроки алгебри, щоб хлопчик міг зосередитись на програмуванні
  • Школа відсторонила Білла від усіх шкільних комп'ютерів за хакерство, але звернулась до нього ж із проханням написати програму для планування розкладу занять (він, до речі, підлаштував свій розклад у цій програмі так, щоб потрапляти на уроки разом з цікавими йому дівчатами)
  • Перші 5 років у Microsoft особисто перевіряв кожний рядок коду
  • Анонсував свою першу мову програмування і Windows тоді, коли їх насправді ще не існувало
  • Якось у Білла кинули пиріжок на вулиці на знак протесту проти корпоративного зла
  • Після 40 років Гейтс роздав половину своїх статків і продовжує займатись благодійністю.
Деякі з цих фактів можуть здатись дивними чи смішними, але суть дуже проста – не зупинятись ні перед чим і завжди знати свою мету. Ми могли б написати статтю про успішного випускника Гарварду, який старанно вивчав програмування і володіє успішною компанією N у Силіконовій Долині, але правда у тому, що найкращий шлях – це поєднання нестандартного мислення і старанного навчання. IT-академія Logos у Львові готова допомогти з обома пунктами гармонійного шляху до мети. Логос пропонує широкий спектр курсів з програмування, а нестандартності мислення вас навчать наші професіонали-викладачі – це практики з роками успішного досвіду на теренах українського IT.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу