Розширюємо кордони: онлайн навчання в IT-академії LOGOS

Від тепер навчання в LOGOS IT ACADEMY стає ще доступнішим. Аби охопити якомога більшу аудиторію та донести ІТ-освіту до кожного регіону, ми запускаємо новий напрям - онлайн навчання.
Обиравши такий формат навчання, ти можеш опановувати нову професію з будь-якої точки світу. Для цього потрібен лише інтернет. Працювати ти зможеш з будь якого девайсу: планшет, телефон, ноутбук і в будь який час! Пропустив заняття? Нічого страшного, адже усі матеріали із заняття та відеозапис власне уроку буде доступний для тебе в закритому кабінеті на нашому сервісі, з яким ти будеш працювати.

Ти сам обираєш зручний для навчання час, контролюєш інтенсивність, безліч разів можеш повертатись до пройденого матеріалу, а в разі труднощів без проблем спілкуватись із нашими менторами та саппортом!
Хочеш стати Java розробником?
Як навчатись онлайн?
Для того, щоб розпочати навчання на курсі JAVA Online тобі варто обрати тарифний план - Комплексний онлайн курс, натиснувши кнопку ЗАПИСАТИСЬ. Після оплати курсу ти отримуєш доступ до внутрішньої системи, через яку і буде відбуватись навчання та вестись уся комунікація. За тобою буде закріплений персональний менеджер який буде тебе саппортити з 09:00 до 22:00 у будні, який допоможе тобі у будь яких питаннях! Щосуботи на тебе чекають групові вебінари. Навчання буде відбуватись українською та російською мовою на вибір!
Які переваги онлайн-курсів?
Зручність
Ви самі обираєте час і місце, коли навчатись
Доступність
Достатньо лише мати підключення до інтернету
Простота
Уроки розраховані на початківців і під силу кожному
Гейміфікація
Гейміфікація побудована на баловій системі з крутими призами
Інструкції
Чек лісти та інструкції по досягненню цілей
Зворотній зв'язок
Ми постійно на зв'язку і завжди готові відповісти на усі ваші запитання
Практичність
Ви отримуєте відеозапис усіх занять і в будь-який момент можете ще раз переглянути матеріал
Залишились питання? Телефонуй - (067) 990-37-93.

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу