Розширюємо кордони: онлайн навчання в IT-академії LOGOS

Від тепер навчання в LOGOS IT ACADEMY стає ще доступнішим. Аби охопити якомога більшу аудиторію та донести ІТ-освіту до кожного регіону, ми запускаємо новий напрям - онлайн навчання.
Обиравши такий формат навчання, ти можеш опановувати нову професію з будь-якої точки світу. Для цього потрібен лише інтернет. Працювати ти зможеш з будь якого девайсу: планшет, телефон, ноутбук і в будь який час! Пропустив заняття? Нічого страшного, адже усі матеріали із заняття та відеозапис власне уроку буде доступний для тебе в закритому кабінеті на нашому сервісі, з яким ти будеш працювати.

Ти сам обираєш зручний для навчання час, контролюєш інтенсивність, безліч разів можеш повертатись до пройденого матеріалу, а в разі труднощів без проблем спілкуватись із нашими менторами та саппортом!
Як навчатись онлайн?
Для того, щоб розпочати навчання на курсі JAVA Online тобі варто обрати тарифний план - Комплексний онлайн курс, натиснувши кнопку ЗАПИСАТИСЬ. Після оплати курсу ти отримуєш доступ до внутрішньої системи, через яку і буде відбуватись навчання та вестись уся комунікація. За тобою буде закріплений персональний менеджер який буде тебе саппортити з 09:00 до 22:00 у будні, який допоможе тобі у будь яких питаннях! Щосуботи на тебе чекають групові вебінари. Навчання буде відбуватись українською та російською мовою на вибір!
Які переваги онлайн-курсів?
Зручність
Ви самі обираєте час і місце, коли навчатись
Доступність
Достатньо лише мати підключення до інтернету
Простота
Уроки розраховані на початківців і під силу кожному
Гейміфікація
Гейміфікація побудована на баловій системі з крутими призами
Інструкції
Чек лісти та інструкції по досягненню цілей
Зворотній зв'язок
Ми постійно на зв'язку і завжди готові відповісти на усі ваші запитання
Практичність
Ви отримуєте відеозапис усіх занять і в будь-який момент можете ще раз переглянути матеріал
Залишились питання? Телефонуй - (067) 990-37-93.
Забронюйте місце в групі зі знижкою 30%!

Залиште заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиште заявку. Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda